Romantiškas vyras beveik kiekvieną dieną pastaruosius 40 metų savo žmonai parašo po meilės raštelį

romantiska-pora

Per pastaruosius 40 metų Naujojo Džersio gyventojas Bilas Bresnanas savo mylimajai Kirsten parašė jau daugiau nei 10 tūkst. meilės laiškelių ir nė neketina liautis. Tai jis darė beveik kiekvieną dieną nuo pat jų pažinties pradžios.

Unikali, dabar jau 74-erių sulaukusių įsimylėjelių, istorija prasidėjo 1974-aisiais. Kai Bilas dirbo dėstytoju, o Kirsten tapo jo studente. Nors universitete jie ir negalėjo artimai bendrauti, tačiau iki mokslo įstaigos jie keliaudavo tuo pačiu traukiniu, tad po kurio laiko Bilas pradėjo savo simpatijai perdavinėti trumpus raštelius bei piešinius ant traukinyje buvusių popierinių servetėlių arba tiesiog popieriaus skiaučių.

atvirutes

Galiausiai Bilas ir Kirsten pradėjo susitikinėti, o kadangi vyrui teko darbo reikalais važinėti po visos šalies mokslo įstaigas, jis ėmė siųsti savo antrajai pusei atvirutes iš kiekvieno aplankyto miesto. „Aš jai siunčiau viską… Atvirutę iš Čikagos, raštelį iš Losandželo, servetėlę iš Bostono. Visi mano laiškai buvo pasirašomi žodžiais „Myliu tave, mieloji“ ir begalybės simboliu“ – atskleidė Bilas. Šios romantiškos savo savybės vyriškis neprarado ir po santuokos, tad galiausiai, per 40 metų susikaupė daugiau nei 10 tūkstančių įvairių raštelių iš skirtingų Amerikos kampelių.

Prieš kelis metus porelė visus raštelius ir atvirutes sudėjo į archyvus, dabar jiems pakanka sugalvoti datą, susirasti tos dienos raštelį ir jie jau žino kur tądien buvo ir ką ten veikė. Bilas ir Kirsten prisipažino, kad tai ne vienintelis romantiškas dalykas, kurį jiedu daro. Jiedu kasdien vakarieniauja žvakių šviesoje skambant romantiškai muzikai, o prieš miegą ir vos tik prabudus, apdovanoja vienas kitą bučiniu.

„Geriems santykiams išlaikyti reikia, kad jūs stengtumėtės kiekvieną dieną. Neitumėt į lovą susipykę. Apie viską kalbėtumėtės. O paskutinis dienos bučinys turi būti duodamas po to, kai jau viskas išsiaiškinta ir galima ramiai miegoti.“ – teigė įsimylėjeliai.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. shop.manjana.lt parašė:

    Maciau, jog labai ispopularejo kunigas, gyvenimo isminties frazes rases ant vienkartiniu kavos pudeliu. Tikrai grazu ir miela.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *