Naujausia kultūristų mada – proteinų kokteilius keičia motinų krūtų pienas

krutu-pienas-kulturizme

Daugumai mūsų atrodo natūralu gerti pieną iš karvių ar ožkų, tačiau keista suaugusiam žmogui gerti moters pieną. Bet tik ne kultūristams. Na, bent jau daliai jų. Pasirodo, kad šios sporto šakos atstovai visame pasaulyje masiškai ėmė domėtis iš kur gauti žindančios motinos pieno ir perka jo tiek, kiek tik motinos gali parduoti, nes tiki, kad tai veiksmingiausia priemonė priaugti raumenų masės.

Atlikus paprasčiausią paiešką internete anglų kalba galima rasti dešimtis skelbimų, kuriuose sportininkai siūlosi nupirkti jūsų pieną. O patikslinus paiešką galima rasti ir tinklalapių, kuriuose motinos skelbiasi parduodančios savo pieną. Pavyzdžiui skelbimų tinklalapis Onlythebreast.com turi atskirą skiltį, kurioje būtent kultūristai gali įsigyti pieno. Kalbama, kad moteris tokiu būdu per dieną gali užsidirbti ir 50 eurų.

Viena pastoviai pieną pardavinėjanti moteris pasakojo, kad jai tokia idėja kilo, kai aktyviai sportuojantis pusbrolis papasakojo kiek jo kolegų ieško ir neranda kur įsigyti motinos pieno: „Nenorėjau tiesiog išpilti nereikalingo pieno. Kalbėjausi su pusbroliu ir jis man papasakojo, kad kai kurie atletai vietoj proteinų kokteilių geria būtent motinų pieną. Juk jo skonis visai kaip įprasto pieno, tik saldesnis“ – pasakojo Lisa iš Mičigano (JAV).

Kol vis nauji kultūristai susižavi šia idėja, mokslininkai teigia, kad nėra jokių įrodymų, jog moters pienas kuo nors išskirtinai padėtų kultūristams. Priešingai, jis gali netgi pakenkti, nes per pieną gali būti perduodamos tokios ligos kaip ŽIV.


Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *