Etatinė pamergė pagavo jau 46 puokštes, tačiau vis dar yra vieniša

puoksciu-gaudytoja

Įprastai nuotakos puokštės metimas yra tik viena iš daugelio vestuvių tradicijų, tačiau 37-erių amerikietei Jamie Jackson tai tarsi sportas. Jos trofėjų kambaryje nuo 1996-ųjų yra jau 46 pagautos puokštės, tačiau miegamajame naktis ji vis dar leidžia viena.

Viskas prasidėjo nuo jos pusbrolio vestuvių 1996-aisiais. „Aš iš prigimties mėgstu varžytis, tad kai nuotaka išmetė puokštę, aš ją išsikovojau. Po tų vestuvių aš norėjau tai pakartoti dar ir dar…“ – pasakojo Jamie -„Mane erzina tas mitas, kad pagavus puokštę tu ištekėsi sekanti. Žinoma, aš turėjau ne vieną vaikiną, tačiau man patinka vienišės gyvenimas. Be to, jei ištekėčiau, turėčiau atsisakyti pramogos gaudyti puokštes.“

Merginą puokščių gaudymo aistra taip užvaldė, kad ji netgi iš tiesų turi trofėjų spintą, kurioje laiko visas puokštes. Žinoma, jau sudžiūvusias. „Tai dabar yra mano aistra. Kaskart, kai esu pakviečiama dalyvauti vestuvėse aš turiu tik vieną tikslą – iš jų išvažiuoti su puokšte.“ – teigė Jamie.

Nė neabejojama, kad greitai šis merginos pasiekimas bus įrašytas į Gineso rekordų knygą. Mat ankstesnis rekordas, priklausęs Stephanie Monyak, yra vos 15 pagautų puokščių.

Jamie turi ir patarimą merginoms, norinčioms pagauti puokštę ir, galbūt, netrukus ištekėti: „Svarbiausia – užsiimti gerą poziciją. Turi būti visų pamergių priekyje, tada turėsi daugiausiai šansų pagauti puokštę, nes jaunoji įprastai ją metą kuo aukščiau, tad ši atsitrenkusi į lubas ar kokį nors šviestuvą dažniausiai krenta gaudančiosioms priešais kojas.“

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai