Etatinė pamergė pagavo jau 46 puokštes, tačiau vis dar yra vieniša

puoksciu-gaudytoja

Įprastai nuotakos puokštės metimas yra tik viena iš daugelio vestuvių tradicijų, tačiau 37-erių amerikietei Jamie Jackson tai tarsi sportas. Jos trofėjų kambaryje nuo 1996-ųjų yra jau 46 pagautos puokštės, tačiau miegamajame naktis ji vis dar leidžia viena.

Viskas prasidėjo nuo jos pusbrolio vestuvių 1996-aisiais. „Aš iš prigimties mėgstu varžytis, tad kai nuotaka išmetė puokštę, aš ją išsikovojau. Po tų vestuvių aš norėjau tai pakartoti dar ir dar…“ – pasakojo Jamie -„Mane erzina tas mitas, kad pagavus puokštę tu ištekėsi sekanti. Žinoma, aš turėjau ne vieną vaikiną, tačiau man patinka vienišės gyvenimas. Be to, jei ištekėčiau, turėčiau atsisakyti pramogos gaudyti puokštes.“

Merginą puokščių gaudymo aistra taip užvaldė, kad ji netgi iš tiesų turi trofėjų spintą, kurioje laiko visas puokštes. Žinoma, jau sudžiūvusias. „Tai dabar yra mano aistra. Kaskart, kai esu pakviečiama dalyvauti vestuvėse aš turiu tik vieną tikslą – iš jų išvažiuoti su puokšte.“ – teigė Jamie.

Nė neabejojama, kad greitai šis merginos pasiekimas bus įrašytas į Gineso rekordų knygą. Mat ankstesnis rekordas, priklausęs Stephanie Monyak, yra vos 15 pagautų puokščių.

Jamie turi ir patarimą merginoms, norinčioms pagauti puokštę ir, galbūt, netrukus ištekėti: „Svarbiausia – užsiimti gerą poziciją. Turi būti visų pamergių priekyje, tada turėsi daugiausiai šansų pagauti puokštę, nes jaunoji įprastai ją metą kuo aukščiau, tad ši atsitrenkusi į lubas ar kokį nors šviestuvą dažniausiai krenta gaudančiosioms priešais kojas.“

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *