Kaimynai “kelių erelio” automobilį įtaisė gluosnio viršūnėje

Nelaimėlio automobilis

Nelaimėlio automobilis

Įprastai tokias istorijas pradedame žodžiais “taip gali nutikti tik Rusijoje”, tačiau šįkart į kuriozinę situaciją pateko lenkas Zbigniew Filo, savo gimtajame Lubczyna miestelyje. Atsibudęs vieną rytą 24-erių metų jaunuolis savo automobilį rado gluosnio viršūnėje. Kaip jis ten pateko – niekas nenori sakyti.

Apie maždaug 6 metrų aukštyje įstrigusį baltą Ford Escort automobilį policijai pranešė pats nukentėjusysis, pareigūnams šis dievagojosi nė neįsivaizduojąs kaip maši a galėjo atsidurti gluosnyje. Tuo tarpu vaikino kaimynai buvo lyg vandens į burnas prisisėmę, tik vienas iš jų prasitarė, kad tai turėjo būti pamoka miestelį terorizuojančiam Zbigniew’ui, tad kaimo žmonės nakčiai išsinuomojo statybinį kraną.

Įvardintu nepanoręs būti vietinis pasakojo: “Kad ir kas tai padarė, šis įvykis turėtų išeiti į gera, savo vairavimu jis jau senai galėjo ką nors pražudyti. Gal dabar jis pagalvos apie savo vairavimą ir tai, kad reikėtų išsilaikyti teises. Kas žino kur jo automobilis atsidurs kitą kartą?” Pats nukentėjusysis pripažino nė neturįs vairuotojo pažymėjimo, nors važinėjantis po apylinkes, tačiau jo manymu tokia pamoka yra per žiauri.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. antanas parašė:

    Teisingai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *