Policija DNR testams išleido 500 eurų, kad išsiaiškintų kas pavogė 2 eurų vertės jogurtą

Taivano sostinės Taipėjaus policijos pareigūnai kaltinami mokesčių mokėtojų pinigų švaistymu, kai paaiškėjo, kad jie atliko net kelis DNR tyrimus, kad išsiaiškintų kas pasisavino nė 2 eurų nekainuojantį jogurtą.

Bylos medžiaga skamba daugiau nei absurdiškai. Viena moteris, kurios vardas žiniasklaidai neatskleistas, gyveno su dar 5 moterimis viename bute. Lapkritį moteris grįžusi namo pamatė, kad jos jogurto buteliukas tuščias išmestas į šiukšliadėžę. Kadangi niekas iš kambariokių neklausė jos leidimo išgerti jogurtą, ji tuojau pat sušaukė buto susirinkimą. Deja, kaltininkė neprisipažino, tad moteris tiesiu taikymu patraukė į policijos nuovadą ir pareikalavo pradėti tyrimą.

Nors daugelyje valstybių į tokį menką nusikaltimą pareigūnai tiesiog numotų ranka, Taipėjaus policininkai šios bylos ėmėsi kaip nieko kito. Išklausę moters pasakojimą jie pirmiausiai pasikvietė visas kambariokes į apklausą. Kadangi apklausos metu nieko nepešta, buvo nuspręsta nuo buteliuko paimti nusikaltėlės seilių mėginį ir sulyginti jį su 5 įtariamųjų DNR testo rezultatais. Tam prireikė net 6 DNR testų, kurie kainavo 510 eurų. O jei dar įvertintume pareigūnų darbo laiką… Ir visa tai dėl net 2 eurų nekainuojančio jogurto.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *