Naujas mados klyksmas Kinijoje – tatuiruotos kiaulės

kiaules-tatuiravimas

Lietuviai įpratę, kad kiaulės tinkamos tik valgymui, tad nieko nuostabaus, kad ši kinų mada mums gali pasirodyti mažų mažiausiai keista. Tačiau pasirodo, kad tatuiruota kiaulė Kinijoje gali būti verta netgi 60 tūkst. eurų.

Kiaulės Kinijoje tatuiruojamas joms sudavus narkozę ir paklausiausios, pasirodo, yra tatuiruotės su animacinių filmų herojais. Profesionalūs tatuiruočių meistrai ilgas valandas dirba su kiaulėmis ir netgi pabaigus tatuiravimo procesą kiaulių oda kurį laiką yra masažuojama bei specialiai drėkinama, kad vaizdas būtų kuo geresnis. Na, o vėliau oda parduodama. Pavyzdžiui, visai nesenai visiems gerai žinoma kompanija „Chanel“ nusipirko vienos kiaulės odą už kelias dešimtis tūkstančių eurų ir iš jos pasiuvo dvi unikalias rankines.

Šie "meno kūriniai" gyvena normalų kiaulišką gyvenimą

Šie “meno kūriniai” gyvena normalų kiaulišką gyvenimą

Šios idėjos vienu iš pradininkų laikomas belgas Wim Delvoye, kuris kiaulių tatuiravimu pradėjo užsiimti dar 1997-aisiais. Tačiau vėliau buvo priverstas keltis į Kiniją, mat čia gyvūnų teisės nėra taip stipriai reglamentuojamas. Netrukus prie jo prisijungė ir dar keli vietiniai bendraminčiai.

Įdomu tai, kad 49-erių Delvoye ne vien dėl to yra pagarsėjęs kaip pamišėlis tatuiruočių meistras. Kartą jis vienam vyrui ištatuiravo nugarą ir pardavė ją kaip meno kūrinį. Savininkas bet kada galėjo išsikviesti vyrą, kad pasigrožėtų jo nugara. Negana to, po „eksponato“ mirties savininkui atiteks jo oda.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *