Rusas pasistatė namą iš 12 tūkstančių šampano butelių

namo-statytojas

Vienas Čeliabinsko (Rusija) gyventojas turi namą, kokio visame pasaulyje ko gero neturi niekas kitas. 52-ejų Hamidullah Ilchibaev pasistatė sau namą iš paprasčiausių šampano butelių. Tiesa, jų prireikė daugiau nei būtų reikėję plytų – maždaug 12 tūkstančių.

Idėja pastatyti namą iš tuščių butelių vyrui nekilo spontaniškai, jis nuo seno mėgo statyti ką nors iš degtinės bei alaus butelių. O būtent namo idėją jam pametėjo sūnus, kuris prieš keletą metų, būdamas 18-os, tragiškai žuvo. Tad norėdamas jį pagerbti Hamidullah ir ryžosi statyboms.

namas-is-sampano-buteliu

Butelius 99 kvadratinių metrų ploto namui vyras rinko trejus metus. Nemažą dalį butelių jam padovanojo vietiniai restoranai, kitus teko supirkti iš Čeliabinsko gyventojų po rublį.

„Kai pradėjau statybas, net neįsivaizdavau, kad buteliai gali būti tokie skirtingi. Buteliai skyrėsi ne tik spalva, dydžiu, bet ir kokybe“, -pasakojo Hamidullah. Dabar vyriškas jau jaučiasi kaip šampano butelių ekspertas ir iš akies gali nusakyti ne tik kokio šampano gamintojo butelis yra, bet ir koks jo diametras milimetrų tikslumu.

namas-sampanas

Jei jums kyla klausimų ar toks namas išstovės bent metus, Hamidullah gali jus nuraminti. Jis įsitikinęs, kad šis namas išstovės mažiausiai šimtą metų. Vyras paskaičiavo, kad namo statymas iš butelių jam atsiėjo penkis kartus mažiau, nei būtų kainavusi statyba su plytomis. Tiesa, pats šiame name jis negyvens. Tai – vestuvių dovana antrajam jo sūnui.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. 7 liepos, 2015

    […] Priminsime, kad tai ne pirmas pasaulyje statinys iš butelių. Kiek anksčiau rašėme apie rusą, kuris pasistatė namą iš 12 tūkstančių šampano butelių. […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *