Kinijoje IT kompanijos masiškai samdo merginas, galinčias motyvuoti jų programuotojus

programuotoju-motyvacija

Niekam ne paslaptis, kad programuotojo profesiją dažniausiai renkasi vyrai. Ne paslaptis ir tai, kad dažnais atvejais jų socialinis gyvenimas būna mažų mažiausiai labai liūdnas. Tad Kinijos informacinių technologijų kompanijos ėmė masiškai samdyti merginas, kurios motyvuotų darbuotojus su jais besišnekučiuodamos, pietaudamos ar žaisdamos. Nepagalvokite nieko blogo, jos tikrai neteikia eskorto paslaugų, viskas apsiriboja ne daugiau, nei lengvu koketavimu.

programuotoju-motyvacija2

Tiesa, kai internete ėmė plisti nuotraukos, kuriose įamžintos šios naujos profesijos atstovės, internautai (ypač už Kinijos ribų) ėmė piktintis požiūriu į moteris. Jie pradėjo reikšti nepasitenkinimą, kad vyrams suteikiamos tokios motyvavimo priemonės, o programuojančios moterys šių privilegijų negauna.

programuotoju-motyvacija3

Vienas apžvalgininkas taip apibūdino šią paslaugą: „Vyrai ten sprendžia gyvybiškai svarbius klausimus ir kai šalia nėra moterų, jie praranda savo nuožmumą. Įmeskite patrauklią moterį į vyrų kolektyvą ir juose kaip mat prabils alfa patino instinktai, kurie paskatins juos darbo imtis su didesniu energijos antplūdžiu siekiant dominuoti prieš kitus patinus“. Pripažinkime, dalis tiesios čia tikrai yra.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *