Kas žinoma apie žaidėjų širdis užkariaujantį Palworld žaidimą?

Vos 2024 metų sausio 19 dieną pasauliui pristatytas Palworld žaidimas per porą savaičių užkariavo milijonų žaidėjų širdis visame pasaulyje. Žaidimas jau pagerino ne vieną rekordą, tad kas gi yra šis fenomenalus žaidimas, kurį kai kurie žaidėjai apibūdina lyg „Pokemonų žaidimą su ginklais“?

Kas yra Palworld?

Palworld žaidime žaidėjai nukeliami į fantastinį pasaulį, pilna mielų ir stebuklingų galių turinčių veikėjų, pavadintų Pals (draugužiai). Šiuos draugužius žaidėjas gali rinkti. Tačiau be viso to, kas skamba panašiai kaip Pokemonų žaidimo koceptas, žaidėjas gali statytis namus, juos dekoruoti, burti draugų bendruomenę ir netgi kurti verslus. Susikooperavę su draugais žaidėjai gali pastatyti ištisus miestus ir kartu vykdyti užduotis.

Žaidimas turi ir kintančių orų sistemą, o tai reiškia, kad ne visada jums švies saulė, o teks išgyventi ir naktis bei audras.

Be draugužių kolekcionavimo žaidėjas gali rinkti resursus, kuriuos vėliau panaudotų savo namų statybai ar dekorui. Taip pat žaidėjas gali užsiimti ir žemdirbyste bei auginti grūdus ar gyvulius, o vėliau keistis jais su kitais žaidėjais.

Jei norisi daugiau iššūkių, visuomet galima leistis tyrinėti požemių, o juose rasite įvairių galvosūkių bei sutiksite priešų, todėl labai svarbu šiems iššūkiams turėti subūrus stiprią komandą – nesvarbu, tai būtų kiti žaidėjai ar jūsų draugužiai.

Kokie yra draugužiai (Pals)?

Kiekvienas draugužis žaidime turi savo supergalią. Žaidėjas gali treniruoti savo draugužį ir stiprinti jo galias arba atrakinti naujus įgūdžius, taip pat daryti strateginius sprendimus, kad suburtų stiprią draugužių armiją. Pirmieji draugužiai, kuriuos sutiksite žaidime, bus Chikipi, Lamball ir Cattiva .

Kas gali žaisti Palworld?

Palworld prieinamas visiems Xbox One, Xbox Series X/S ir Windows operacinės sistemos naudotojams. Žaidimas įtrauktas į Xbox Game Pass arba jį galima įsigyti už 29.99$.

Kas sukūrė Palworld?

Palworld žaidima sukūrė Pocket Pair kompanija, anksčiau išleidusi Craftopia žaidimą ir vis dar kurianti Never Grave žaidimą. Palworld žaidimas sukuras panaudojant Unreal Engine 5 varikliuką.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *