Įžymybės, kurios buvo per plauką nuo mirties

Ryan Reynolds
Paauglystėje Ryan’as išsilaikė parašiutininko licenziją. 13-o nusileidimo metu jo parašiutas neišsiskleidė. Kai būsimas aktorius jau manė, kad trenksis į žemę, pavyko išskleisti atsarginį parašiutą.

Jason Statham
Aktorius vos nežuvo filmo „Nesunaikinami 3“ filmavimo metu. Jo vairuojamo sunkvežimio stabdžiai dingo ir kelios sekundės prieš sunkvežimiui įkrentant į jūrą, jam teko šokti iš važiuojančios transporto priemonės.

George Clooney
2018 metais George’as Italijoje vairavo savo mėgstamą motorolerį, kai staiga jam kelią pastojo kitas automobilis. Clooney trenkėsi į jį, perskrido per automobilio stogą ir nukrito ant asfalto. Visa laimė – aktorius atsipirko tik keliais įbrėžimais.

Orlando Bloom
Būdamas 21-erių Orlando lipo lietvamzdžių ir krito iš tokio aukščio, kaip trijų aukštų pastatas. Aktorius kelias dienas buvo paralyžiuotas, tačiau vėliau pilnai atsigavo.

Owen Wilson
Deja, bet šis aktorius 2007-aisiais bandė pakelti ranką prieš save. Perdozavęs vaistų jis buvo surastas brolio ir skubiai nugabentas į ligoninę. Laimei, medikams pavyko jį išgelbėti.

Leonardo DiCaprio
Viešėdamas Keiptaune Leo nusprendė išmėginti ekstremalią pramogą – būnant narve po vandeniu šerti ryklius. Tačiau didžiulė banga jo narvą apvertė ir į šį iki pusės sugebėjo įlysti ryklys. Leonardo išsigelbėjo tik todėl, kad visu kūnu prisispaudė prie narvo apačios ir nejudėdamas laukė pagalbos.

Emilia Clarke
„Sostų karų“ aktorė vos išgyveno 2011-aisiais patyrusi dvi smegenų aneurizmas. Jai buvo atlikta skubi operacija, išgelbėjusi gyvybę.

Ellie Goulding
2016 metais aktorė vos nenuskendo užšąlusiame Norvegijos ežere, kai į šį įlūžo automobilis. Aktorei ir kitam keleiviui pasisekė išsiropšti per mašinos stoglangį ir išsigelbėti iš ledinio vandens.

50 Cent
Reperis yra gimęs po laiminga žvaigžde, mat 2000-aisiais išgyveno tikrų tikriausią susišaudymą, kurio metu į jį pataikė 9 kulkos. Reperis buvo pašautas į ranką, klubą, abi kojas, krūtinę ir netgi veidą.

Sylvester Stallone
Filme „Rokis 4“, Balbo kovoja su rusu Ivanu Drago. Stallone norėjo, kad kova atrodytų kuo realistiškiau, tad pareikalavo Dolpho Lundgreno smogti jam iš visų jėgų. Lundgrenas smogė taip stipriai, kad Silvesterio širdis trenkėsi į šonkaulius su tokia jėga, jog ėmė tinti. Jei ne šalia buvę medikai, jo širdis būtų ištinusi iki kol visiškai sustojusi.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *