Įžymybės, kurios buvo per plauką nuo mirties

Ryan Reynolds
Paauglystėje Ryan’as išsilaikė parašiutininko licenziją. 13-o nusileidimo metu jo parašiutas neišsiskleidė. Kai būsimas aktorius jau manė, kad trenksis į žemę, pavyko išskleisti atsarginį parašiutą.

Jason Statham
Aktorius vos nežuvo filmo „Nesunaikinami 3“ filmavimo metu. Jo vairuojamo sunkvežimio stabdžiai dingo ir kelios sekundės prieš sunkvežimiui įkrentant į jūrą, jam teko šokti iš važiuojančios transporto priemonės.

George Clooney
2018 metais George’as Italijoje vairavo savo mėgstamą motorolerį, kai staiga jam kelią pastojo kitas automobilis. Clooney trenkėsi į jį, perskrido per automobilio stogą ir nukrito ant asfalto. Visa laimė – aktorius atsipirko tik keliais įbrėžimais.

Orlando Bloom
Būdamas 21-erių Orlando lipo lietvamzdžių ir krito iš tokio aukščio, kaip trijų aukštų pastatas. Aktorius kelias dienas buvo paralyžiuotas, tačiau vėliau pilnai atsigavo.

Owen Wilson
Deja, bet šis aktorius 2007-aisiais bandė pakelti ranką prieš save. Perdozavęs vaistų jis buvo surastas brolio ir skubiai nugabentas į ligoninę. Laimei, medikams pavyko jį išgelbėti.

Leonardo DiCaprio
Viešėdamas Keiptaune Leo nusprendė išmėginti ekstremalią pramogą – būnant narve po vandeniu šerti ryklius. Tačiau didžiulė banga jo narvą apvertė ir į šį iki pusės sugebėjo įlysti ryklys. Leonardo išsigelbėjo tik todėl, kad visu kūnu prisispaudė prie narvo apačios ir nejudėdamas laukė pagalbos.

Emilia Clarke
„Sostų karų“ aktorė vos išgyveno 2011-aisiais patyrusi dvi smegenų aneurizmas. Jai buvo atlikta skubi operacija, išgelbėjusi gyvybę.

Ellie Goulding
2016 metais aktorė vos nenuskendo užšąlusiame Norvegijos ežere, kai į šį įlūžo automobilis. Aktorei ir kitam keleiviui pasisekė išsiropšti per mašinos stoglangį ir išsigelbėti iš ledinio vandens.

50 Cent
Reperis yra gimęs po laiminga žvaigžde, mat 2000-aisiais išgyveno tikrų tikriausią susišaudymą, kurio metu į jį pataikė 9 kulkos. Reperis buvo pašautas į ranką, klubą, abi kojas, krūtinę ir netgi veidą.

Sylvester Stallone
Filme „Rokis 4“, Balbo kovoja su rusu Ivanu Drago. Stallone norėjo, kad kova atrodytų kuo realistiškiau, tad pareikalavo Dolpho Lundgreno smogti jam iš visų jėgų. Lundgrenas smogė taip stipriai, kad Silvesterio širdis trenkėsi į šonkaulius su tokia jėga, jog ėmė tinti. Jei ne šalia buvę medikai, jo širdis būtų ištinusi iki kol visiškai sustojusi.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai