Emile Leray – neįtikėtina jo išsigelbėjimo iš Sacharos dykumos istorija

Emile Leray buvo užkietėjęs keliautojas, ne vieną kartą skersai ir išilgai išmaišęs visą Afriką. Tačiau 1993 metais jis leidosi į kelionę, kuri ilgam išliks jo ir kelionių entuziastų atmintyje.

Minėtais metais vyras nusprendė leistis į kelionę po Sacharos dykumos vakarinę dalį. Kelionei jis pasirinko savo Citroën 2CV automobilį. Deja, po kelių valandų važiavimo į dykumos gilumą, Emile trenkėsi į akmenį ir sulaužė priekinę automobilio ašį.

Vidury dykumos, su maisto atsargomis, kurių pakaktų vos porai dienų, Emile rado išeitį – neturėdamas visiškai jokių elektrinių įrankių ir naudodamas tik Citroën dalis, jis sukonstravo veikiantį motociklą, kuriuo tikėjosi pabėgti iš dykumos.

Po visą dieną trukusio važiavimo savadarbiu motociklu vyras sutiko pareigūną, kuris šį ir išgelbėjo nuveždamas į artimiausią miestą.

Šiandien Emile jau 60 metų ir jis gyvena Prancūzijoje bei vis dar turi jį išgelbėjusį motociklą.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Į tokią avantiūrą leistis be tikrai patikimos ir techniškai tvarkingos transporto priemonės didžiulė rizika. Verčiau prieš tai kruopščiai ją sutvarkyti. Gerai, kad baigėsi laimingai, tačiau tik didelio atsitiktinumo dėka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *