Jei neišgali nusipirkti Bugatti automobilio – išsidrožk jį!

medinis-bugatti

Grupelė stalių iš Indonezijos, kaip ir dauguma žmonių, mėgsta paganyti akis į prabangius sportinius automobilius, kurių jie niekada negalės įpirkti. Tačiau vieną dieną susėdę prie braižymo stalo jie nusprendė, kad vien akių ganymu sotus nebūsi, tad sportinius automobilius reikia pradėti gaminti patiems. Tiesa, ne bet kaip, o iš medžio.

medinis-bugatti2

Paskutinis ir bene įspūdingiausias šių automobilių entuziastų darbas yra Bugatti Veyron Super Sport kopija. Nors jis po savo gaubtu neturi tūkstančio arklių. O jei dar tiksliau – neturi nei vieno arklio. Tačiau medinė kopija išdrožinėta taip tiksliai, kad prie jos negali prikibti net ir tikrųjų Bugatti automobilių savininkai. Atkurta kiekviena detalė – nuo ratų veržlių iki sėdynių apdailos.

mediniai-motociklai

Internete pradėjus sklisti nuotraukoms iš šių stalių dirbtuvių, jie jau nebeatsigina užsakymų. Pagaminti medinį motociklą ar automobilį užtrunka nuo trijų savaičių iki mėnesio. O transporto priemonės kopijos kaina įprastai būna kelias dešimtis kartu mažesnė nei originalo. Pripažinkite, juk smagu būtų pralėkti Lietuvos gatvėmis naujutėlaičiu Bugatti, netgi jei jis ir būtų medinis bei tempiamas arklio.

medinis-mercedes

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *