Kompanija Kinijoje savo generaliniu direktoriumi paskyrė dirbtinį intelektą

Kinijos kompanija, kurianti metavisatą, NetDragon Websoft paskelbė, kad žengia istorinį žingsnį ir savo generaliniu direktoriumi paskiria dirbtinį intelektą, vardu Ms Tang Yu.

NetDragon Websoft kompanija yra prestišinė Kinijos IT kompanija, kuri vertinama beveik 10 milijardų JAV dolerių. Kompanija nuo 1999 metų kuria kompiuterinius žaidimus, o dabar vis labiau persiorientuoja prie dirbtinio intelekto ir metavisatos kūrimo.

Pasak NetDragon Websoft atstovo spaudai, Tang Yu bus atsakingas už daugybę operacijų: „Tang Yu supaprastins visus procesus, pagerins užduočių paskirstymą ir optimizuos jų atlikimo greitį. Tang Yu tuo pačiu bus ir realaus laiko duomenų centras bei analizės įrankis, padėsiantis efektyviau valdyti rizikas. Be to, tikimasi, kad Tang Yu vaidins svarbų vaidmenį ugdant talentus ir užtikrinant sąžiningą bei efektyvią darbo vietą visiems darbuotojams“.

Įdomu tai, kad 2017 metais Kinijos verslininkas Jack Ma pasakė: „Po 30 metų robotas bus publikuotas ant žurnalo Time viršelio kaip metų CEO“. Panašu, kad tai gali būti visai realu…

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *