Faktų mišrainė [87 dalis]

1 iš 500 nėščių moterų apie nėštumą sužino tik šiam įpūsėjus. 1 iš 2500 moterų apie savo nėštumą sužino tik prasidėjus sarėmiams.

Dieną, kai mirė Michael Jackson’as, tokie interneto gigantai kaip Twitter, AOL Instant Messenger ir Wikipedia dėl lankytojų srauto kurį laiką nepajėgė veikti.

Didžiausia kada nors fiksuota snaigė buvo pastebėta 1887 metų sausio 27 dieną JAV, Montanoje. Jos plotis siekė 38 centimetrus, o storis – 20 centimetrų.

Anglijoje, išeiti iš vakarėlio neatsisveikinus su jo dalyviais, vadinama „prancūzišku išėjimu“. Prancūzijoje tai vadinama „anglišku išėjimu“. JAV tai vadinama „airišku išėjimu“.

Nuo 1841 iki 1930 metų Airijos populiacija sumažėjo nuo 8.4 milijonų gyventojų iki 4 milijonų. Pagrindinė to priežastis – badas ir emigracija. Airijos populiacija ėmė augti tik nuo 1960 metų, bet iki šiol ji vis dar nėra pasiekusi 1841 metų lygio. Šiandien Airijoje yra apie 5 milijonus gyventojų.

Ernestas Hemingvėjus ne kartą savo draugams yra sakęs, kad jį seka FTB, tačiau draugai manė, kad Ernestas tiesiog yra paranojiškas. Praėjus nemažai metų po jo mirties FTB išslaptintuose dokumentuose rasta, kad FTB iš tiesų ištisus 20 metų sekė Hemingvėjų.

Riley Horner, paauglei iš Ilinojaus (JAV), netyčia buvo įspirta į galvą ir nuo to laiko jos atmintis atsinaujina kas dvi valandas ir kiekvieną rytą ji atsibunda galvodama, kad dabar yra Birželio 11 diena.

2005 metais vyras iš Pietų Afrikos, vardu Marius Els, išgelbėjo ir priglaudė hipopotamo jauniklį. Šešis metus jis prižiūrėjo ir augino hipopotamą ir galiausiai nusprendė jį paleisti į laisvę. Visgi, hipopotamas nusitempė vyrą į upę ir jį nužudė.

1993 metų filme „Jūros periodo parkas“ mechaninis Tiranozauras Reks dėl lietaus dažnai įsijundavo tiesiog bet kuriuo metu, tad filmavimo komanda patyrė ne vieną išgąsčio momentą kai išjungtas dinozauras tiesiog imdavo judėti.

Japonijoje trys ketvirtadaliai vyrų visus uždirbtus pinigus atiduoda savo žmonoms ir tuomet šios paskirsto šeimos biudžetą, taip pat ir duodamos vyrams dienpinigių.

Taip pat skaitykite:

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *