Faktų mišrainė [87 dalis]

1 iš 500 nėščių moterų apie nėštumą sužino tik šiam įpūsėjus. 1 iš 2500 moterų apie savo nėštumą sužino tik prasidėjus sarėmiams.

Dieną, kai mirė Michael Jackson’as, tokie interneto gigantai kaip Twitter, AOL Instant Messenger ir Wikipedia dėl lankytojų srauto kurį laiką nepajėgė veikti.

Didžiausia kada nors fiksuota snaigė buvo pastebėta 1887 metų sausio 27 dieną JAV, Montanoje. Jos plotis siekė 38 centimetrus, o storis – 20 centimetrų.

Anglijoje, išeiti iš vakarėlio neatsisveikinus su jo dalyviais, vadinama „prancūzišku išėjimu“. Prancūzijoje tai vadinama „anglišku išėjimu“. JAV tai vadinama „airišku išėjimu“.

Nuo 1841 iki 1930 metų Airijos populiacija sumažėjo nuo 8.4 milijonų gyventojų iki 4 milijonų. Pagrindinė to priežastis – badas ir emigracija. Airijos populiacija ėmė augti tik nuo 1960 metų, bet iki šiol ji vis dar nėra pasiekusi 1841 metų lygio. Šiandien Airijoje yra apie 5 milijonus gyventojų.

Ernestas Hemingvėjus ne kartą savo draugams yra sakęs, kad jį seka FTB, tačiau draugai manė, kad Ernestas tiesiog yra paranojiškas. Praėjus nemažai metų po jo mirties FTB išslaptintuose dokumentuose rasta, kad FTB iš tiesų ištisus 20 metų sekė Hemingvėjų.

Riley Horner, paauglei iš Ilinojaus (JAV), netyčia buvo įspirta į galvą ir nuo to laiko jos atmintis atsinaujina kas dvi valandas ir kiekvieną rytą ji atsibunda galvodama, kad dabar yra Birželio 11 diena.

2005 metais vyras iš Pietų Afrikos, vardu Marius Els, išgelbėjo ir priglaudė hipopotamo jauniklį. Šešis metus jis prižiūrėjo ir augino hipopotamą ir galiausiai nusprendė jį paleisti į laisvę. Visgi, hipopotamas nusitempė vyrą į upę ir jį nužudė.

1993 metų filme „Jūros periodo parkas“ mechaninis Tiranozauras Reks dėl lietaus dažnai įsijundavo tiesiog bet kuriuo metu, tad filmavimo komanda patyrė ne vieną išgąsčio momentą kai išjungtas dinozauras tiesiog imdavo judėti.

Japonijoje trys ketvirtadaliai vyrų visus uždirbtus pinigus atiduoda savo žmonoms ir tuomet šios paskirsto šeimos biudžetą, taip pat ir duodamos vyrams dienpinigių.

Taip pat skaitykite:

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai