Faktų mišrainė [83 dalis]

2005-aisiais Turkijoje viena avis nušoko nuo uolos ir to pakako, kad 1500 avių padarytų lygiai tą patį. Maždaug 450 avių žuvo vietoje, kitos išgyveno tik dėl to, kad nušoko ant didžiulės savo kompanjonių kūnų krūvos.

Naujausi tyrimai rodo kad beveik visi dinozaurai turėjo daugiau ar mažiau plunksnų.

51% amerikiečių žiūri TV laidas arba filmus įsijungę subtitrus.

Nėštumo metu moters smegenys susitraukia ir gali negrįžti į normalų dydį net pusę metų po gimdymo.

„Jurassic Park“, „Pulp Fiction“, „Forrest Gump“ ir „The Shawshank Redemption“ – visi šie kultiniai filmai kino teatruose pasirodė 1994-ųjų spalį.

Atskiras skrandis desertui – iš esmės realus dalykas. Nustatyta, kad gavęs cukraus dozę skrandis išsiplėčia, taip atrasdamas vietos desertui net tada, kai jau yra pilnas.

Jei norite geriau įsiminti informaciją, kurią mokotės egzaminui, mokydamasis kramtykite gumą, o vėliau to paties skonio gumą kramtykite ir egzamino metu. Dalis informacijos smegenų bus „pririšta“ prie kramtomos gumos skonio.

Visi pasaulio oro uostai turi trijų raidžių kodus (Vilnius – VNO, Kaunas – KUN, Palanga – PLQ). Tačiau iki 3 raidžių kodams tampant standartu, kai kurie oro uostai naudojo dviejų raidžių kodus. Galiausiai, kai nuspręsta aviacijoje naudoti tik 3 raidžių kodus, visiems oro uostams, kuriems trūko raidės kode, buvo pridėta po raidę X. Vienas iš pavyzdžių – Los Andželo oro uostas, turėjęs kodą LA, tapo LAX.

Senovės Egipte visus 12 mėnesių sudarė po 30 dienų. Galiausiai metų gale, praėjus 360 dienų, likusias 5 dienas visi švęsdavo Naujus metus, kad susidarytų 365 dienos.

Pasak mokslininkų, tam, kad santuoka būtų sėkminga, santykiuose reikia 5 prie 1 taisyklės. Tai reiškia, kad 1 neigiamam dalykui santykiuose turi tekti 5 jį kompensuojantys džiuginantys santykių dalykai.

Taip pat skaitykite:
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *