Faktų mišrainė [62 dalis]

Jei Šveicarijoje 3 kartus neišlaikote vairavimo egzamino, turite praeiti specialią psichologinę komisiją, kuri patvirtintų, kad išvis gebate vairuoti.

Elvis Presley kartą paklausė limuzino vairuotojo: „Tau priklauso šis limuzinas, ar dirbi kažkam, kam jis priklauso?“. Vairuotojas žinoma atsakė, kad jis dirba įmonei. Tada Elvis tarė: „Na, dabar jau jis priklauso tau…“ ir nupirko vairuotojui limuziną.

Vidutiniškai žmogus per parą blogą nuotaiką turi vieną valandą ir 52 minutes.

Vidutiniškai žmogus per dieną nusikeikia 80-90 kartų.

Terminas Wi-Fi niekaip neišsišifruoja. Jis buvo sukurtas rinkodaros kompanijos, nes tiesiog gerai skambėjo.

Mada vyrams dėvėti vestuvinį žiedą atsirado tik antrojo pasaulinio karo metu, kai kariai dėvėdavo žiedus, kad prisimintų namie likusias savo mylimasias.

Vidutiniškai žmogus per gyvenimą pabučiuoja 21,5 kitus žmones.

Ištyrę laimingiausių pasaulio šalių žmonių darbo įpročius mokslininkai išsiaiškino ko reikia, kad žmogus būtų laimingas: dirbti ne daugiau nei 40 valandų per savaitę, pradėti darbą anksčiau ir baigti jį apie 16 val., per metus gauti bent 4 savaites apmokamų atostogų.

Ispanijos paralimpinė krepšinio rinktinė 2000-aisiais turėjo gražinti savo aukso medalius, iškovotus Sidnėjaus paralimpinėse žaidynėse, po to, kai paaiškėjo, kad dauguma rinktinės žaidėjų neturi jokio negalios.

Šiuo metu ar bet kuriuo kitu momentu maždaug 0,7% žemės populiacijos yra girti.

Taip pat skaitykite:
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *