Biologijos mokytoja rado naują būdą kaip išmokyti vaikus žmogaus anatomijos

biologijos-pamoka

Debby Heerkens per savaitę tapo labiausiai internete aptarinėjama biologijos mokytoja visame pasaulyje. Jos sugalvotas metodas, kaip moksleivius išmokyti žmogaus anatomijos, sužavėjo milijonus.

biologijos-pamoka2

Debby, kuri mokytojauja Groene Hart Rijnwoude mokykloje (Olandija) anksčiau buvo pastebėjusi, kad kai prieinama prie žmogaus anatomijos temos, jos moksleiviai ima nuobodžiauti. Tad moteriai vieną dieną kilo unikali idėja – ji nusipirko tris aptemptus kostiumus, ant kurių buvo pavaizduoti žmogaus kaulai, organai ir visas raumenynas. O tada jai beliko pamokos metu užsilipti ant stalo ir pradėti nusirenginėti. Tik nepagalvokite ko nors blogo, nusirenginėjo ji tik tuos drabužius, kurie dengė jos originaliuosius kostiumus.

biologijos-pamoka3

Olandijos žiniasklaidai Debby atskleidė, kad pirmą kartą ši idėja jai kilo tuomet, kai gatvėje pamatė moterį, dėvinčią raumenis vaizduojančias sportines kelnes. Vėliau ji šiuos kostiumus aptiko internete ir kaipmat nulėkė pas mokyklos direktorių pasiklausti ar galima būtų su jais vesti pamokas.

„Tu visada turi ieškoti naujų būdų kaip sudominti moksleivius, kad šie tavo suteiktą informaciją atsimintų“, – teigė mokytoja. Savo ruožtu moksleiviai jau ėmė klausinėti su kokiais dar žmogaus kūną vaizduojančiais kostiumais klasėje pasirodys energingoji biologijos mokytoja.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *