Sutuoktiniai jau 17 metų nevalgo nieko kito, išskyrus mėsą, ir jų sveikata – tiesiog puiki!

mesa-valganti-seima

Pažiūrėję į šios porelės nuotraukas nė nepagalvotumėt, kad jų mitybos piramidė susidaro tik iš mėsos. Taip pat vargu ar pasakytumėt, kad šiam vyrui – 57-eri, o moteriai – 42-eji. Tačiau tai – visiška tiesa.

Drastiškus pokyčius savo gyvenime Joe ir Charlene Andersonai pradėjo prieš 17 metų, kai Charlene buvo diagnozuota Laimo liga. Vienintelis produktas, kurį tuomet toleravo jos organizmas, buvo raudona mėsa. Sutuoktiniai ir anksčiau yra eksperimentavę mitybos atžvilgiu, prieš daugiau nei 20 metų jie laikėsi proteinų dietos, bet tokios griežtos mėsos dietos jie anksčiau bandę nebuvo.

mama-su-sunumis

Sutuoktiniai pradėjo skaityti krūvas knygų apie mitybą ir valgyti tik raudoną mėsą su riebaliuku. Jie net patys nesitikėjo, kad po kelių mėnesių tokios dietos jie jausis tiesiog puikiai. Anderosonai tapo kur kas produktyvesni, vis rečiau ėmė jausti nuovargį ir poreikis kitiems maisto produktams tiesiog dingo.

Tiesa, dietos pradžioje sutuoktiniai dar eksperimentavo kartais į savo racioną įtraukdami kiaušinius, sūrį bei išrūgas, o raudoną mėsą retkarčiais pakeisdami žuvimi, vištiena ar aviena. Tačiau jie greitai ėmė pastebėti, kad po šių produktų vartojimo jų organizmai apsunksta. O, pavyzdžiui, pavartojus kiaušinių, pabrinkdavo jų paakiai bei padažnėdavo galvos skausmai. Dabar visas sutuoktinių maistas yra tik iš jautienos. Dažniausiai jie renkasi mėsą, kuri yra aplink šonkaulius, joje esančių riebalų pilnai pakanka, kad mėsą būtų galima kepti be jokio aliejaus.

seima-pries-kelis metus

Šiandien 57-erių Joe ir 47-ejų Charlene turi du sūnus – 10-ies Charlie ir 8-erių Georgie. Jie irgi laikosi mėsos dietos. Vyras per dieną suvalgo 1-1,5 kilogramo mėsos, o motina su vaikais po 0,5-1 kilogramo kasdien. „Visi mes valgom tol, kol būnam visiškai prisikimšę. Mums kiekviena diena būna tarsi Padėkos diena“, – pasakojo Joe. Nieko nuostabaus, kad tokios dietos dėka šeima kas mėnesį išleidžia nuo tūkstančio iki beveik dviejų tūkstančių dolerių maisto produktams, kurių visi yra jautiena. Beje, ši šeimynėle geria tik vandenį, o mėsos niekada nesūdo bei nenaudoja su ja jokių prieskonių.

Įdomu tai, kad Andersonai savo vaikų niekada nevertė misti vien mėsa. Tiesa, vos nustojus žindyti, tėvai davė savo vaikams mėsą, tačiau vėliau jiems pasakė: „Nupirksim jums viską, ko panorėsite, tik paprašykit ir pasakykit vėliau kaip jausitės tai suvalgę“. Vaikai taip ir padarė, išbandė įvairiausius maisto produktus – nuo tortų iki traškučių, tačiau po to dažniausiai pasijusdavo itin apsunkę. Ilgainiui jie irgi pasirinko visišką mėsos dietą.

Niekas nė neįtartų, kad jie minta tik mėsa

Niekas nė neįtartų, kad jie minta tik mėsa

Sutuoktiniai labai atsakingai stebėjo vaikų elgesio pokyčius užvalgius vieno ar kito produkto. „Mažiausiai įtakos jų organizmams ir elgesiui turėjo šokoladas. Na, o baisiausias maisto produktas buvo vaisiai ir uogos. Taip – vaisiai ir uogos! Nuo obuolių bei aviečių jie tapdavo verkiančiais ir piktais mažaisiais monstrais“, – pasakojo Joe.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

17 komentarų

 1. Aušra parašė:

  O gal galima sužinoti, iš kur versta?

 2. parašė:

  Šitaip maitinantis trūktų:
  – angliavandenių (pagrindinis energijos šaltinis)
  – natrio
  – kalcio (stipriems kaulams)
  – vitamino A (odai ir regėjimui)
  – vitamino E
  – folio rūgšties
  – vitamino C – visiškai mėsoje nėra
  Taip kad netikiu… Nebent jie kažkokie mutantai 😀

 3. n parašė:

  zmogui angliavandeniai nebutini.

 4. parašė:

  O nuo baltymų pertekliaus gali grėsti vėžys.

 5. parašė:

  Tiksliau, nuo per didelio kiekio baltymų. O jų dietoje jų ryškiai per daug.

 6. Pulp fiction parašė:

  Nonsensas 😀 mintant vien mėsa be nieko, žmogus gali išgyventi 40 dienų. Taip senovės romėnai kankindavo paimtus belaisvius.
  Čia padaryta taip, kad pora pasakojo apie VEGETARIZMĄ, o geltonoji spauda sukeitė pusėmis – ten kur mėsa, parašė obuoliai ir uogos, o ten kur vaisiai ir daržovės parašė jautiena.
  Klaikus pokštas.

 7. n parašė:

  Taip? Tiktai kodel tokiu zmoniu yra labai daug, kurie laikosi zero carb mitybos, bei nemirsta po 40 dienų 😀

 8. parašė:

  Derinant įvairius variantus iš mėsos ir žuvies gal ir įmanoma suderinti visas medžiagas taip, kad pernelyg ryškiai nieko netrūktų arba būtų perdozuota. Gal tie žmonės ir yra taip suderinę mitybą (bet tai tikrai nėra lengva). Bet vien jautieną valgant jau parašiau kiek visko trūktų. O kas svarbiausia – na gerai, tarkim, subalansavo žmonės savo mitybą, kad būtų lyg ir sveiki, bet ar negraužia jų sąžinė dėl tiek daug padarytų mirčių? Ar jie tokie visiški savanaudžiai, kad negalvotų apie kitų būtybių gyvybes, šiltėjantį klimatą? Jei jie patys nužudytų tuos gyvūnus, kuriuos valgo, galėčiau patylėt, nes tada jie bent suprastų ką iš tikrųjų daro, o kai viskas būna patiekta ant lėkštutės, tai ir gyvena lengvabūdiškai.

 9. Mona parašė:

  Mesa IRA sveikata. Berasciai. Vienur jai 42ji kitur jau 57… Bullshitas

 10. pasakos parašė:

  isvada tokia, persimetimas i kazkokia viena maisto rusi duoda toki rezultata ir tai px koki.. paimk zaliavalgi ir ans tau papasakos koks ans zvalus ir kitoks atsisakes meseku ir kitokiu gyvulines kilmes maisto. cia yra paprasciausiai tas bajeris, kad nemaiso skirtingu maistu vienu metu, taip virskinimo traktas nepatiria “streso” kai reikia fermentu zolei (t.y. celiuliozei), paskum mesai, ar miltiniam.. del to ir apsunksta organizmas, o tu esk viska tik ne viska vienu metu, efektas but lygiai toks pat kaip vegano ar mesedzio
  zydai labai derina maisto “komplektacijas”, del to jie nei stori, nei durni ir baigia visa pasauli uzkariaut.. t,y, uzkariavo, tik mes per tupi tai suprast 😀 nes nemokam maitintis sveikai :DD

 11. šeimo daktaras parašė:

  na nežinau.. gerai, jei jiems gerai, bet gi negauna daug mikroelementų, kurių yra daržovėse.. galėčiau tokį dalyką daryti nebent eksperimentriniais tikslais ir tik su daktaro priežiūra..

 12. sviezia kiauliena parašė:

  labai mėgstu mėsą, galėčiau tik ją ir valgyti, bet kažkaip vis tiek nesitiki, kad be daržovių ir vaisių būtų įmanoma tik su mėsa gyventi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *