Faktai, kurių nebūtumėt ieškoję, bet dabar juos žinosit

Minkštas dirvožemis, kuris lėmė tai, kad Pizos bokštas ėmė svirti dar nė nebaigtas statyti, taip pat apsaugojo jį net nuo keturių žemės drebėjimų. Ironiška.

Paprastoji musmirė, kurią žaidime suvalgo Super Mario, iš tiesų iššaukia mikrofaziją, kuri pasireiškia tuo, kad sergančiajam objektai ima atrodyti mažesni, nei jie iš tiesų yra. Arba kitaip tariant – priverčia apsinuodijusįjį jaustis didesniu.

Per didžiąją depresiją JAV, vienas verslininkas iš Kvynso įtikino savo miestelio gyventojus investuoti į Coca-Cola akcijas. Po dešimtmečio beveik visi to miestelio gyventojai buvo milijonieriai.

Aliaskoje, Havajuose, Meine ir Vermonte uždrausti reklaminiai lauko stendai.

Jei manote, kad nėra nieko smagiau, kaip sutikti naujuosius Times aikštėje – smarkiai klystate. Laukdami naujametinių fejerverkų žmonės aikštėje užsiima vietas 6-12 valandų iki vidurnakčio ir dažnai ateina apsimovę sauskelnes arba šlapinasi tiesiog gatvėje, nes pajudėjęs iš savo vietos jos neteksi visam vakarui.

Nors Švedija yra viena didžiausių popieriaus eksportuotojų, medžių čia nuolat daugėja. Taip yra todėl, kad už vieną nukirstą medį privaloma pasodinti 3 naujus.

Jei norite patikrinti ar deimantas yra tikras – paalsuokite į jį (taip, kaip alsuotumėte į stiklą, norėdami, kad jis aprasotų). Jei akmuo išliks skaidrus ir nė sekundei nepasidengs rasa – tai deimantas. Jei akmuo aprasos bent kelioms sekundėms – greičiausiai jis netikras.

Manoma, kad pirmasis ratukus prie savo darbinės kėdės prisisuko Čarlzas Darvinas.

Torre Mayor dangoraižis Meksiko mieste buvo suprojektuotas taip, kad atlaikytų net 8.5 balų žemės drebėjimą. Ir iš tiesų, 2003-aisiais miestą sukrėtė 7.6 balų žemės drebėjimas, o dangoraižyje buvę žmonės nieko nė neįtarė.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *