Matilda – katė, su ateivio akimis

kate-su-ateivio-akimis

Panašu, kad vienas žinomiausių interneto katinų – Grumpy Cat, turi konkurentę. Matilda vardu pavadinta katytė sparčiai populiarėja, dar prieš savaitę jos „Instagram“ paskyros sekėjų skaičius siekė vos porą dešimčių tūkstančių. Dabar ji turi jau arti šimto tūkstančių sekėjų.

kate-su-ateivio-akimis2

Tiesa, Matildos populiarumo kaina gana didelė. Ji kenčia nuo retos ligos, kuri jauną katytę paliko visiškai aklą ir su milžiniškomis juodomis akimis, kurios primena ateivių akis. Pasak jos šeimininkų, Matilda gimė 2013-aisiais per Valentino dieną. Tada ji buvo niekuo neišsiskirianti žaisminga katytė ir neilgai trukus rado savo dabartinius šeimininkus. Keisti dalykai prasidėjo po pirmojo Matildos gimtadienio. Jos dešinės akies vyzdys nuolat išsiplėsdavo ir taip išbūdavo kelias minutes. Šeimininkams nusprendus apsilankyti pas veterinarą, šis paskelbė šokiruojančią išvadą – jai leukemija.

kate-su-ateivio-akimis3

Skaudi žinia kaip reikiant sukrėtė katės šeimininkus, tačiau tada jie nusprendė susisiekti su Matildos motinos šeimininkais ir papasakoti savo istoriją. Pasirodo, šie irgi jau kurį laiką ieškojo Matildos globėjų, nes analogiška liga susirgo ir dvi jos sesutės. Kilus įtarimams, kad net trims vienos vados katėms negali būti kraujo vėžys, Matilda buvo nuvesta pas kitą veterinarą ir šis paneigė baisią diagnozę. Tuomet apsilankę pas akių specialistą šeimininkai sužinojo, kad Matilda kenčia nuo retos ligos, dėl kurios akies lęšis keičia savo būvimo vietą ir deformuojasi.

kate-su-ateivio-akimis4

Netrukus po šios diagnozės plėstis ėmė ir kairioji Matildos akis. Jos šeimininkai jau norėjo daryti operaciją, tačiau sužinojo, kad planuota operacija vienai iš Matildos seserų nei kiek nepadėjo. Galiausiai, pasikonsultavę su medikais ir sužinoję, kad Matilda nejaučia jokio skausmo ar diskomforto, neskaitant aklumo, šeimininkai nuspręsta nedaryti jokių oepracijų.

Šiuo metu Matilda gyvena įprastą katės gyvenimą, pirmąsias porą dienų, kai apako, ji buvo kaip nesava, tačiau dabar susitaikė su negalia ir džiaugiasi turėdama rūpestingus ir mylinčius šeimininkus.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *