Pamatęs ją susimąstai – ar tikrai moterys yra silpnoji lytis?

natalija-trukhina-kulturiste1

Natalijai Trukhinai iš Rusijos vos 23-eji, tačiau pasiekimais sporto salėje ji jau lenkia ir daugumą kur kas vyresnių atlečių. Šiai visai mielų veido bruožų, tačiau itin agresyviai atrodančio kūno savininkei priklauso ne vienas pasaulio rekordas.

natalija-trukhina-kulturiste

Mergina treniruotis su svarmenimis pradėjo būdama 14-os. Jai visada patikdavo varžytis jėgos rungtyse, tačiau kadangi tada ji svėrė vos 40 kilogramų, jai ne itin gerai sekėsi tai daryti. Tad vieną dieną Natalija užsirašė į sporto klubą norėdama priaugti keletą kilogramų, tačiau tai užsitęsė ir dabar mergina sveria 92 kilogramus bei tuo didžiuojasi. Jos ūgis yra vos 168 centimetrai, tačiau bicepso apimtis – 45 centimetrai, o kojos – 72 centimetrai. Tai reiškia, kad šios merginos viena koja stambesnė nei standartinės manekenės liemuo.

natalija-trukhina-kulturiste2

Dar įspūdingesni yra jos pasiekimai keliant svorius. Vadinamąją „mirties trauką“ ji yra padariusi su 240 kilogramų svorių. O nuo suoliuko Natalija išstumia 170 kilogramų štangą. Praėję metai merginai buvo sėkmingi ne tik dėl kelių rekordų pasiekimo, bet ir dėl to, kad ji tapo pasaulio čempione net keliuose skirtinguose sunkiasvorių čempionatuose.

natalija-trukhina-kulturiste3

Tiesa, Natalija niekada neslėpė, kad vartoja anabolinius steroidus. Prieš varžybas ji suvartoja 200 miligramų „Primobolan“ preparato, o treniruočių metu naudoja mažesnes kitų preparatų dozes. Įprastai Natalija varžosi tik tose sporto šakose, kuriose nėra dopingo kontrolės.

Yulia Voctorovna. - Natalijos konkurentė.

Yulia Voctorovna – Natalijos konkurentė.

Panašu, kad Natalija jau dabar turi savo pasekėjų. Būsima jos konkurente jau įvardijama 19-metė angeliško veido, tačiau nemenko stoto, Yulia Voctorovna.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. neskaites parašė:

    neteisingai suformuluota antraste : “PAMATES JAS PAGALVOJI AR TAI TIKRAI MOTERYS”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai