Pamatęs ją susimąstai – ar tikrai moterys yra silpnoji lytis?

natalija-trukhina-kulturiste1

Natalijai Trukhinai iš Rusijos vos 23-eji, tačiau pasiekimais sporto salėje ji jau lenkia ir daugumą kur kas vyresnių atlečių. Šiai visai mielų veido bruožų, tačiau itin agresyviai atrodančio kūno savininkei priklauso ne vienas pasaulio rekordas.

natalija-trukhina-kulturiste

Mergina treniruotis su svarmenimis pradėjo būdama 14-os. Jai visada patikdavo varžytis jėgos rungtyse, tačiau kadangi tada ji svėrė vos 40 kilogramų, jai ne itin gerai sekėsi tai daryti. Tad vieną dieną Natalija užsirašė į sporto klubą norėdama priaugti keletą kilogramų, tačiau tai užsitęsė ir dabar mergina sveria 92 kilogramus bei tuo didžiuojasi. Jos ūgis yra vos 168 centimetrai, tačiau bicepso apimtis – 45 centimetrai, o kojos – 72 centimetrai. Tai reiškia, kad šios merginos viena koja stambesnė nei standartinės manekenės liemuo.

natalija-trukhina-kulturiste2

Dar įspūdingesni yra jos pasiekimai keliant svorius. Vadinamąją „mirties trauką“ ji yra padariusi su 240 kilogramų svorių. O nuo suoliuko Natalija išstumia 170 kilogramų štangą. Praėję metai merginai buvo sėkmingi ne tik dėl kelių rekordų pasiekimo, bet ir dėl to, kad ji tapo pasaulio čempione net keliuose skirtinguose sunkiasvorių čempionatuose.

natalija-trukhina-kulturiste3

Tiesa, Natalija niekada neslėpė, kad vartoja anabolinius steroidus. Prieš varžybas ji suvartoja 200 miligramų „Primobolan“ preparato, o treniruočių metu naudoja mažesnes kitų preparatų dozes. Įprastai Natalija varžosi tik tose sporto šakose, kuriose nėra dopingo kontrolės.

Yulia Voctorovna. - Natalijos konkurentė.

Yulia Voctorovna – Natalijos konkurentė.

Panašu, kad Natalija jau dabar turi savo pasekėjų. Būsima jos konkurente jau įvardijama 19-metė angeliško veido, tačiau nemenko stoto, Yulia Voctorovna.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. neskaites parašė:

    neteisingai suformuluota antraste : “PAMATES JAS PAGALVOJI AR TAI TIKRAI MOTERYS”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *