Anot Šiaurės Korėjos vadovėlių – Kim Jong-Un‘as vairuoti išmoko būdamas trejų

kim-yong-un-vairuoja

Nesenai Šiaurės Korėjos vidurinių ir aukštųjų mokyklų mokytojams bei dėstytojams buvo įteikta metodinė medžiaga, pagal kurią jie turės mokyti moksleivius nuo ateinančių mokslo metų. Tačiau patekusi į užsienio žurnalistų rankas ji ne vieną apstulbino absurdiškais faktais apie esamą ir buvusius Korėjos lyderius.

Bene įdomiausias faktas yra tas, kad dabartinis Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong-Un‘as vairuoti išmoko būdamas trejų metų. Panašu, kad mokytojams teks gerokai pasukti galvas, kad sugalvotų paaiškinimą moksleiviams kaip apskritai fiziškai įmanoma tokio amžiaus žmogui vairuoti automobilį.

Negana to, kad Kim Jong-Un‘as būdamas trejų puikiai vairavo automobilį, tai būdamas devynerių jis dar ir buvo nepralenkiamas jachtų lenktynėse. Metodinėje medžiagoje nurodoma, kad kai Jong-Un‘ui buvo 9 metai, Šiaurės Korėjoje viešėjo didelės jachtų kompanijos iš užsienio vadovas. Būtent su juo vaikas ir ėjo lenktynių. Žinoma – laimėjo.

Iš kur toks talentas? Klausiate jūs… Įgimtas! Pasirodo ir jo tėvas, Kim Jong-Il‘as, buvo itin pajėgus atletas. Tiesa, kiek kitokio sporto. Anot medžiagos pirmą kartą į rankas paėmęs golfo lazdą Jong-Il‘as iš pirmo smūgio įmušė kamuoliuką į visas 11 duobučių. Nuo to karto, supratęs, kad jam nėra lygių, Šiaurės Korėjos lyderis golfo daugiau nebežaidė.

Galima būtų vardinti ir vardinti absurdiškus faktus iš mokytojams įteiktos medžiagos, tačiau galiausiai nuo to ko gero ir mums pradėtų minkštėti smegenys. Įdomiausia, kad ši medžiaga pateikiama kaip Šiaurės Korėjos istorija, tačiau visas jos turinys – šalies lyderių šlovinimas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *