Anot Šiaurės Korėjos vadovėlių – Kim Jong-Un‘as vairuoti išmoko būdamas trejų

kim-yong-un-vairuoja

Nesenai Šiaurės Korėjos vidurinių ir aukštųjų mokyklų mokytojams bei dėstytojams buvo įteikta metodinė medžiaga, pagal kurią jie turės mokyti moksleivius nuo ateinančių mokslo metų. Tačiau patekusi į užsienio žurnalistų rankas ji ne vieną apstulbino absurdiškais faktais apie esamą ir buvusius Korėjos lyderius.

Bene įdomiausias faktas yra tas, kad dabartinis Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong-Un‘as vairuoti išmoko būdamas trejų metų. Panašu, kad mokytojams teks gerokai pasukti galvas, kad sugalvotų paaiškinimą moksleiviams kaip apskritai fiziškai įmanoma tokio amžiaus žmogui vairuoti automobilį.

Negana to, kad Kim Jong-Un‘as būdamas trejų puikiai vairavo automobilį, tai būdamas devynerių jis dar ir buvo nepralenkiamas jachtų lenktynėse. Metodinėje medžiagoje nurodoma, kad kai Jong-Un‘ui buvo 9 metai, Šiaurės Korėjoje viešėjo didelės jachtų kompanijos iš užsienio vadovas. Būtent su juo vaikas ir ėjo lenktynių. Žinoma – laimėjo.

Iš kur toks talentas? Klausiate jūs… Įgimtas! Pasirodo ir jo tėvas, Kim Jong-Il‘as, buvo itin pajėgus atletas. Tiesa, kiek kitokio sporto. Anot medžiagos pirmą kartą į rankas paėmęs golfo lazdą Jong-Il‘as iš pirmo smūgio įmušė kamuoliuką į visas 11 duobučių. Nuo to karto, supratęs, kad jam nėra lygių, Šiaurės Korėjos lyderis golfo daugiau nebežaidė.

Galima būtų vardinti ir vardinti absurdiškus faktus iš mokytojams įteiktos medžiagos, tačiau galiausiai nuo to ko gero ir mums pradėtų minkštėti smegenys. Įdomiausia, kad ši medžiaga pateikiama kaip Šiaurės Korėjos istorija, tačiau visas jos turinys – šalies lyderių šlovinimas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai