Vyras pasistatė namą už mažiau nei 500 eurų

pigus-namas

Kai kurie tokią sumą pinigų kas mėnesį moka už buto nuomą miesto centre. Kiti, tuo tarpu, vos už 500 eurų sugeba pasistatyti namą vidury miškų. Būtent taip ir padarė Scottas Brooksas iš Vašingtono valstijos (JAV).

Brooksas dvejus metus klaidžiojo po Afriką, Tailandą, Indiją, Nepalą ir įvairias JAV valstijas ir galiausiai suprato, kad pilnaverčiam gyvenimui jam nereikalingi prabangūs apartamentai, tad grįžęs į gimtąjį miestą jis nusprendė draugo valdomoje žemėje pasistatyti sau namą ir tai padarė už mažiau nei 500 eurų. Kaip jam tai pavyko? Beveik visos statybinės medžiagos anksčiau buvo nurašytos kaip netinkamos naudoti ar išmestos. Tas pats buvo ir su dauguma rakandų namuose bei baldų. Tiesa, jų čia nėra daug. Yra tik tai, kas būtiniausia.

pigus-namas2

Vos 25 kvadratinių metrų ploto name galima pasigaminti valgyti, pasišildyti, pamiegoti ir pasinaudoti kompiuteriu. O ko daugiau gali reikėti?

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

9 komentarai

 1. nesvarbu parašė:

  Kaskada uspis tam draugui kad kaskas gyvena ant jo zemes, kas dada?

  • Simona parašė:

   O problema kitoj vietoj už 500 eurų tokį namuką pasistatyt? 😀 Arba galų gale pasisamdyt mašiną su priekaba ir persivežt namą 😀

 2. regina parašė:

  Kai visai nubiednėsiu ir aš tokį pasistatysiu, gal nesurašys žalieji baudos, kad savam miškelyje pasistatysiu bakužę.

 3. Del parašė:

  Uragano gali tikrai nebijot 😀

 4. vitaresta.lt parašė:

  na, kaip kokiam sodo nameliui, tai gal ir gerai. bet tokiam mažam nežinau ar ilgai išbūčiau.. toks linksmas pastebėjimas, turbūt labai mažai valymui išleidžia, nes nėra ką valyti 😀

 5. na tai čia tokia ir statyba buvo, šiaip visai fainai, kad taip užsiima žmonės. realiai gali būti hobis, kokiam sodo nameliui liuks. tik nemanau, kad vidui įrengti tiek užteko, vis tiek visokios įrangos reikia, šlifuoklių ir t.t.

 6. Isveta parašė:

  Geras namukas, bet šiandien tą sumą vis tiek reiktų padauginti bent iš 5 :D. Na nebent medžiagas jis vogia, tada gal ir įmanoma už 500 EUR.

 7. lentos terasoms parašė:

  Prie tokio gražaus ir jaukaus namelio reikėtų ir nedidukės terasėlės. Tikrai yra nebrangių terasų pasirinkimų už nedidelę kaina. Juk rytais kava skanesnė, kai ji geriama terasoje 🙂

 1. 12 liepos, 2015

  […] Jei šis būstas jums pasirodė per mažas, tai gal apsižvalgykite kiek didesniame namelyje, apie kurį esame rašę. Jo statybos kainavo dar mažiau – vos 500 eurų. […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai