Nenorėdamas imti paskolos studentas už juokingą sumą įsirengė svajonių būstą ant ratų

studentas-ir-jo-bustas

Kai Joel Weber sužinojo, kad įstojo į Teksaso universitetą, jam buvo tik du pasirinkimai – arba pragyvenimui studijų metais imti paskolą, arba bandyti išsiversti su šiek tiek turimų santaupų. Žinoma, nagingas jaunuolis pasirinko antrąjį variantą ir iš turimų resursų susikūrė tikrą viengungio svajonių būstą.

interjeras

Iš šeimos draugo įsigijęs seną priekabą 25-erių jaunuolis joje įsirengė 14,5 kvadratinių metrų būstą. Visas projektas atsiėjo 18 tūkst. eurų. Sakysite – visai nemažai? Vis dėlto, Amerikos mastais tokia suma yra tiesiog juokinga, kai kalbama apie nuosavą būstą. Be to, namelio įrengimas ir išplanavimas tikrai pribloškiantis. Mažytėje erdvėje vaikinas sugebėjo įsirengti sau (ir kokiams nors moteriškos lyties svečiui) miegamąjį, darbo kampelį, suoliuką, kuris išsitiesia iki dar vienos lovos, laiptus į savo miegamąjį, kurie taip pat yra ir daiktų lentynos, virtuvėlę ir netgi vonios kambarį.

vonios-kambarys

Tiesa, Joel būstas kol kas neturi tualeto, tačiau jau ir šis privalumas yra jo planuose. Vėliau jis planuoja stogą padengti saulės energiją sugeriančiomis panelėmis bei įrengti lietaus vandens kaupimo rezervuarą.

svetaine

„Esu nuomavesis butą, bet visada norėjau gyventi vietoje, kuri, žinočiau, kad priklauso man. Man visada patiko mažos erdvės, vaikystėje tiesiog dievinau namelius medžiuose ir šis pomėgis niekur nedingo“, – „Today“ dienraščiui pasakojo Joel.

idejos-autorius

Jei šis būstas jums pasirodė per mažas, tai gal apsižvalgykite kiek didesniame namelyje, apie kurį esame rašę. Jo statybos kainavo dar mažiau – vos 500 eurų.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

2 komentarai

  1. bobutespaskola.lt parašė:

    Be šeimos galbūt ir įmanoma tokioje mažoje erdvėje gyventi, nors mane ko gero slėgtų. Tačiau tikrai sveikintina idėja ir jos įgyvendinimas. Kiekvienas pagal savo poreikius. Dažniausiai būsto įsigijimui imamos paskolos. Net remontui, įsirengimui neretai prireikia kredito, priešingu atveju darbai labai užtrunka.

  2. internetu parašė:

    Labai laikinam gyvenimui tokia ankšta patalpa. Tačiau smagu, kad jaunuolis nestokojo idėjų. Veikiausiai jų sėmėsi internete, kuriame šiais laikais randame praktiškai viską.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai