Nenorėdamas imti paskolos studentas už juokingą sumą įsirengė svajonių būstą ant ratų

studentas-ir-jo-bustas

Kai Joel Weber sužinojo, kad įstojo į Teksaso universitetą, jam buvo tik du pasirinkimai – arba pragyvenimui studijų metais imti paskolą, arba bandyti išsiversti su šiek tiek turimų santaupų. Žinoma, nagingas jaunuolis pasirinko antrąjį variantą ir iš turimų resursų susikūrė tikrą viengungio svajonių būstą.

interjeras

Iš šeimos draugo įsigijęs seną priekabą 25-erių jaunuolis joje įsirengė 14,5 kvadratinių metrų būstą. Visas projektas atsiėjo 18 tūkst. eurų. Sakysite – visai nemažai? Vis dėlto, Amerikos mastais tokia suma yra tiesiog juokinga, kai kalbama apie nuosavą būstą. Be to, namelio įrengimas ir išplanavimas tikrai pribloškiantis. Mažytėje erdvėje vaikinas sugebėjo įsirengti sau (ir kokiams nors moteriškos lyties svečiui) miegamąjį, darbo kampelį, suoliuką, kuris išsitiesia iki dar vienos lovos, laiptus į savo miegamąjį, kurie taip pat yra ir daiktų lentynos, virtuvėlę ir netgi vonios kambarį.

vonios-kambarys

Tiesa, Joel būstas kol kas neturi tualeto, tačiau jau ir šis privalumas yra jo planuose. Vėliau jis planuoja stogą padengti saulės energiją sugeriančiomis panelėmis bei įrengti lietaus vandens kaupimo rezervuarą.

svetaine

„Esu nuomavesis butą, bet visada norėjau gyventi vietoje, kuri, žinočiau, kad priklauso man. Man visada patiko mažos erdvės, vaikystėje tiesiog dievinau namelius medžiuose ir šis pomėgis niekur nedingo“, – „Today“ dienraščiui pasakojo Joel.

idejos-autorius

Jei šis būstas jums pasirodė per mažas, tai gal apsižvalgykite kiek didesniame namelyje, apie kurį esame rašę. Jo statybos kainavo dar mažiau – vos 500 eurų.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

2 komentarai

  1. bobutespaskola.lt parašė:

    Be šeimos galbūt ir įmanoma tokioje mažoje erdvėje gyventi, nors mane ko gero slėgtų. Tačiau tikrai sveikintina idėja ir jos įgyvendinimas. Kiekvienas pagal savo poreikius. Dažniausiai būsto įsigijimui imamos paskolos. Net remontui, įsirengimui neretai prireikia kredito, priešingu atveju darbai labai užtrunka.

  2. internetu parašė:

    Labai laikinam gyvenimui tokia ankšta patalpa. Tačiau smagu, kad jaunuolis nestokojo idėjų. Veikiausiai jų sėmėsi internete, kuriame šiais laikais randame praktiškai viską.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *