Po išgertuvių vyras pabudo su ištatuiruotais akiniais ant veido ir nusprendė juos pasinaikinti tik po dvejų metų

tatuiruote-ant-veido

Dažniausiai, kai padaugini alkoholio ir užmiegi viduryje baliaus, blogiausia ko tikiesi – tai ryte atsibusti su nupieštu lytiniu organu ant veidu. Tačiau šio vyruko draugai nebuvo tokie ištvirkę, jie nepaišė jokių nešvankybių ant miegančio bičiulio veido, jie tik nupiešė „Ray-Ban“ firmos akinius. Tiksliau – ne nupiešė, o ištatuiravo!

tatuiruote-ant-veido2

Incidentas įvyko prieš porą metų, šis neįvardintas Blackpulo gyventojas teigė eilinį kartą po darbų išėjęs į miestą pasilinksminti. Jis visiškai nepamena kas vyko tą vakarą ir tik atsibudęs kitą rytą ant savo veido pamatė nupieštus akinius. Iš pradžių jis manė, kad jie nupiešti su sunkiai nusivalančiu rašikliu, tačiau vėliau paaiškėjo, kad situacija kur kas blogesnė – tai tatuiruotė. Kas iškrėtė pokštą vyras nežino iki šiol. Jis teigė iš pradžių planavęs susigyventi su naująja veido puošmena, tačiau po poros mėtų vis dėlto ryžosi tatuiruotės šalinimo procedūroms.

tatuiruote-ant-veido3

Būtent klinika, kurioje atliekamos šios procedūros, ir iškėlė žiaurią, tačiau juokingą, istoriją į viešumą. Tatuiruotei pašalinti prireikė 6 lazerio procedūrų. Tačiau dabar jos plika akimi visai nematyti ir vyras vėl gali gyventi normalų gyvenimą.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *