Septynios draugės visas savo santaupas investavo į įspūdingą namą ir dabar gyvens kartu

Septynioms moterims iš Kinijos kilo geniali ir kartu beprotiška mintis – kadangi yra vienišos, geros draugės nusprendė „sumesti“ visas savo santaupas ir visos bendrai įsigijo įspūdingą 700 kvadratinių metrų ploto namą, kuriame praleis likusį gyvenimą.

Viskas prasidėjo prieš dešimtmetį kaip eilinis juokelis. Moterys pažįsta vienos kitas jau daugiau nei 20 metų ir pastaruosius 10 metų juokais vis užsimindavo, kad išėjusios į pensiją gyvens kartu.

Galiausiai juokingas planas virto realybe, nors kai kurios iš moterų dar nesulaukė pensijinio amžiaus, kai viena iš damų Guangzhou provincijoje aptiko parduodamą nebaigtą statyti namą. Pastatas kainavo 4 milijonus juanių (daugiau nei 500 tūkst. eurų). Sudėjusios individualiai sukauptas santaupas visos moterys ne tik galėjo sau leisti įsigyti pastatą, bet ir įmantriai jį įsirengti.

Dabar trijų su puse aukšto pastate, supamame kalvų ir miškų, kiekviena iš damų turės atskirą miegamąjį, arbatos gėrimo zoną ir daugybę erdvės laisvalaikio hobiams.

Moterys juokauja, kad joms reikėtų išmokti po skirtingą amatą, kad viską namuose galėtų susitvarkyti pačios, kadangi namas pastatytas valanda kelio nuo artimiausio miesto.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *