Jauna influencerė paaiškėjo esanti 50-metis vyras

Šią savaitę Japonija buvo šokiruota, kai vienoje pokalbių laidoje apsilankiusi populiari socialinių tinklų influencerė, vardu Azusa Gakuyuki, pasirodė esanti 50-metis vyras.

„Mergina“ Twitter socialiniame tinkle kurį laiką žavėjo savo sekėjus nuotraukomis, kuriose ji užfiksuota važinėjanti motociklu, kopianti į kalnus, slidinėjanti ar užsiimanti kitomis aktyviomis veiklomis. Tačiau socialinių tinklų burbulas subliuško, kai ji buvo pakviesta apsilankyti vienoje populiarioje pirmadienio vakaro pokalbių laidoje. Pasirodo, kad visą šį laiką, naudodamas populiarią FaceApp programėlę ir galybę filtrų, mergina apsimetinėjo ne itin išvaizdus, tačiau ilgus plaukus turintis 50-metis vyras.

Paklaustas kodėl apsimetinėjo, vyras teigė, kad šiais laikais visi bet kokia forma siekia pripažinimo – komentarai, patiktukai ir kitas atgalinis ryšys yra tarsi maistas, kurio žmonės siekia bet kokiu būdu. Taip ir jis, netgi apsimetinėdamas tuo, kuo nėra, tenkino savo poreikį jaustis visuomenės dalimi.

Kai prieš kelis metus vyras pradėjo naudotis Twitter ir ėmė kelti savo paties nuotraukas, jis nesulaukė beveik jokio atgalinio ryšio. Viskas pasikeitė, kai 2019 metais jis savo atvaizdą gerokai pakoregavo su FaceApp programėle. Nuo tada, įžvelgęs galimybes, jis tapo priklausomu nuo dėmesio ir ėmė apsimetinėti mergina.

Tad kodėl vyras vis dėlto nusprendė atskleisti tiesą? To prireikė, nes vienoje nuotraukoje vyras praleido svarbią detalę. Nuotraukoje, kurioje jis fotografavosi šalia motociklo, motociklo veidrodėlyje buvo matyti visai ne filtru pakoreguotas moteriškas atvaizdas, o jo paties. Sekėjai ėmė klausinėti. Su vyru susisiekė jau minėtos pirmadieninės vakaro laidos kūrėjai ir paprašė paaiškinti situaciją. Štai tada vyras or ryžosi atskleisti tiesą.

Įdomu tai, kad Azusa sekėjų bazė po tiesios atskleidimo nė kiek nesumažėjo, o netgi ėmė plėstis beprotiškais tempais.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *