Susipažinkite su gražiausia Japonijos „fūriste“

Rino Sasaki niekuomet nė nemanė, kad užaugusi dirbs tolimų reisų vairuotoja, tačiau simpatiškos merginos gyvenimas susiklostė taip, kad dabar kasdien ji su savo sunkvežimiu nuvažiuoja šimtus kilometrų ir yra tituluojama gražiausia Japonijos „fūriste“.

Rino tėvas – tolimų reisų vairuotojas. Ilgus metus jis dirbo darbą, kuris reikalavo jį išvažiuoti kelioms savaitėms į reisą toli nuo namų ir šeimos. Tačiau jam susirgus, 21-erių dukra ėmė svarstyti kaip išsaugoti tėčio darbą ir tuo pačiu pasirūpinti jo sveikata. Kadangi Rino nenorėjo tėčio išleisti vieno, ji išsilaikė sunkvežimio vairuotojos pažymėjimą ir ėmė leistis į reisus kartu su juo.

View this post on Instagram

A post shared by rino sasaki (@sr8x4volvo) on

Nors tuo metu mergina dirbo tradicinių šokių mokytoja, greitai ji suprato, kad dviejų darbų suderinti nepavyks ir dabar ji yra pilnateisė sunkvežimio vairuotoja.

Negana to, Japonijoje ji tikra žvaigždė. Jaunos merginos, vairuojančios sunkiasvores transporto priemones, šioje šalyje vadinamos „tragirls“ ir yra labai geidžiamos. Tad neilgai truko, kol Rino savo Instagram profilyje pritraukė tūkstančius sekėjų ir dabar ji tituluojama gražiausia Japonijos, o gal net ir visos Azijos, „fūriste“.

View this post on Instagram

A post shared by rino sasaki (@sr8x4volvo) on

Dabar Rino šį darbą dirba jau 7 metus ir yra laikoma tikra profesionale. Mergina tikisi, kad viešumas padės privilioti daugiau moterų dirbti tokius iš pažiūros vyriškus darbus, kaip sunkvežimio vairavimas.

Rino gyvenimą galite sekti jos asmeninėje Instagram paskyroje.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *