Honkonge automobilio parkavimo vietos dydžio butai parduodami brangiau nei apartamentai Vilniuje

Honkongas garsėja brangiu nekilnojamu turtu, tad žmonės įprastai priversti šiame mieste rinktis mažus butus ir gyventi juose su visa šeima, o kartais ir puse giminės. Tačiau pastaruoju metu būstų mažinimo bumas pasiekė naują lygį – praėjusių metų pabaigoje šiame mieste pradėta prekiauti 12 kvadratinių metrų dydžio butais. O tai reiškia, kad butas mažesnis už standartinio dydžio automobilio parkavimo vietą Honkonge.

Sunku tuo patikėti, tačiau tokiame bute jau būna sutalpinta virtuvė, vonios kambarys, miegamasis ir svetainė. O buto dydis toks, kad jį galima pereiti penkiais žingsniais.

O dabar įdomiausia dalis – kaina. Praėjusių metų gruodį buvo pradėta prekiauti T-Plus pavadinto projekto butais. Standartinio 12 kv/m dydžio buto kaina… 320 tūkst. eurų! Lietuvos sostinėje ar bet kuriame kitame mieste įsigijęs būstą už tokią kainą gyventum kaip karalius, o ne kaip šprotas skardinėje.

Tiesa, prekyba ne itin nusisekė. Tokių butų parduota vos du. Tačiau kaina už kvadratinį metrą Honkonge šiuo atveju yra itin maža. Nes dar pernai metų pradžioje 20 kv/m dydžio butai kitame Honkongo nekilnojamo turto projekte buvo sėkmingai išparduoti po 900 tūkst. eurų.

Jei T-Plus butai bus sėkmingai išparduoti, juos stačiusi kompanija planuoja rinkai pasiūlyti dar mažesnius – nė 6 kv/m nesiekiančius butus.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *