5 merginos, aukcionuose pardavusios savo nekaltybes

Rosie-Reid

Rosie Reid (11,4 tūkst. eurų)

2004-aisiais viename Didžiosios Britanijos aukcione 18-metė Rosie Reid pasiskelbė parduodanti savo nekaltybę. Mergina tikėjosi, kad už gautus pinigus jai pavyks baigti studijas neimant paskolos, kuri būtų siekusi apie 15 tūkst. svarų sterlingų, tačiau už jos nekaltybę pasiūlyta suma tesiekė kiek daugiau nei 8 tūkstančius svarų sterlingų. Įdomu tai, kad ši mergina yra lesbietė ir visą laiką, kol viešbučio kambaryje buvo suteikiama nusipirkta paslauga, jos draugė laukė už durų. Po akto ji pripažino, kad viskas buvo tiesiog siaubingą.

graciela-yataco

Graciela Yataco (1,1 mln. eurų)

2005-aisiais 18-metis modelis iš Peru, vardu Graciela Yataco, buvo priversta parduoti savo nekaltybę, mat reikėjo apmokėti sunkiai sergančios mamos gydymo išlaidas bei išlaikyti jaunesnįjį broliuką. Šiai merginai pasisekė gerokai labiau, mat jos nekaltybė aukcione buvo nupirkta už 1,3 mln. JAV dolerių.

Alina-Percea

Alina Percea (12 tūkst. eurų)

18-metė Alina Percea iš Rumunijos savo nekaltybę ryžosi parduoti 2009-aisiais. Už gautus pinigus ji norėjo įgyti kompiuterinį išsilavinimą. Tiesa, mergina nors ir yra labai simpatiška, už jos nekaltybę pasiūlyta suma tesiekė vos 8,8 tūkst. svarų sterlingų. Nekaltybę nusipirko 45-erių Italas, kuris taip pat dar apmokėjo ir merginos kelionės į Veneciją išlaidas bei nuvedė ją pas medikus norėdamas įsitikinti, jog jis tikrai bus pirmasis.

Natalie-Dylan

Natalie Dylan (3,2 mln. eurų)

Na, o ši mergina gali didžiuotis pardavusi savo nekaltybę brangiausiai pasaulyje. Natalie Dylan 2008-aisiais JAV garsiame „Moonlite Bunny Ranch“ bordelyje savo nekaltybę pardavė už 3,7 mln. JAV dolerių. Sėkmingam aukcionui daugiausiai įtakos ko gero turėjo tai, kad apie aukcioną buvo paskelbta Amerikoje populiarioje Howardo Sterno televizijos laidoje. Už gautus pinigus 22-ejų metų mergina norėjo įgyti magistro išsilavinimą. Panašu, kad jai turėjo likti pinigų dar ir doktarantūrai baigti.

Catarina-Migliorini

Catarina Migliorini (687 tūkst. eurų)

Catarina Migliorini nors ir nėra brangiausiai savo nekaltybę pardavusi moteris, tačiau ji gali pasiguosti bent tuo, kad tai padarė vardan kilnaus tikslo. 2012-aisiais internete paskelbto aukciono metu tarp besivaržančiųjų kilo tikras karas, tačiau po įtemptos kovos atkaklius amerikiečius ir turtuolį indą įveikė japonas, kuriam ir atiteko 20-metės studentės iš Brazilijos nekaltybė. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar ji tvirtina nesanti prostitutė, už gautus pinigus ji neva pagelbėjo skurstančioms šeimoms, o visa jos nekaltybės pardavimo istorija įamžinta australų dokumentiniame filme „Virgins Wanted“.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *