5 merginos, aukcionuose pardavusios savo nekaltybes

Rosie-Reid

Rosie Reid (11,4 tūkst. eurų)

2004-aisiais viename Didžiosios Britanijos aukcione 18-metė Rosie Reid pasiskelbė parduodanti savo nekaltybę. Mergina tikėjosi, kad už gautus pinigus jai pavyks baigti studijas neimant paskolos, kuri būtų siekusi apie 15 tūkst. svarų sterlingų, tačiau už jos nekaltybę pasiūlyta suma tesiekė kiek daugiau nei 8 tūkstančius svarų sterlingų. Įdomu tai, kad ši mergina yra lesbietė ir visą laiką, kol viešbučio kambaryje buvo suteikiama nusipirkta paslauga, jos draugė laukė už durų. Po akto ji pripažino, kad viskas buvo tiesiog siaubingą.

graciela-yataco

Graciela Yataco (1,1 mln. eurų)

2005-aisiais 18-metis modelis iš Peru, vardu Graciela Yataco, buvo priversta parduoti savo nekaltybę, mat reikėjo apmokėti sunkiai sergančios mamos gydymo išlaidas bei išlaikyti jaunesnįjį broliuką. Šiai merginai pasisekė gerokai labiau, mat jos nekaltybė aukcione buvo nupirkta už 1,3 mln. JAV dolerių.

Alina-Percea

Alina Percea (12 tūkst. eurų)

18-metė Alina Percea iš Rumunijos savo nekaltybę ryžosi parduoti 2009-aisiais. Už gautus pinigus ji norėjo įgyti kompiuterinį išsilavinimą. Tiesa, mergina nors ir yra labai simpatiška, už jos nekaltybę pasiūlyta suma tesiekė vos 8,8 tūkst. svarų sterlingų. Nekaltybę nusipirko 45-erių Italas, kuris taip pat dar apmokėjo ir merginos kelionės į Veneciją išlaidas bei nuvedė ją pas medikus norėdamas įsitikinti, jog jis tikrai bus pirmasis.

Natalie-Dylan

Natalie Dylan (3,2 mln. eurų)

Na, o ši mergina gali didžiuotis pardavusi savo nekaltybę brangiausiai pasaulyje. Natalie Dylan 2008-aisiais JAV garsiame „Moonlite Bunny Ranch“ bordelyje savo nekaltybę pardavė už 3,7 mln. JAV dolerių. Sėkmingam aukcionui daugiausiai įtakos ko gero turėjo tai, kad apie aukcioną buvo paskelbta Amerikoje populiarioje Howardo Sterno televizijos laidoje. Už gautus pinigus 22-ejų metų mergina norėjo įgyti magistro išsilavinimą. Panašu, kad jai turėjo likti pinigų dar ir doktarantūrai baigti.

Catarina-Migliorini

Catarina Migliorini (687 tūkst. eurų)

Catarina Migliorini nors ir nėra brangiausiai savo nekaltybę pardavusi moteris, tačiau ji gali pasiguosti bent tuo, kad tai padarė vardan kilnaus tikslo. 2012-aisiais internete paskelbto aukciono metu tarp besivaržančiųjų kilo tikras karas, tačiau po įtemptos kovos atkaklius amerikiečius ir turtuolį indą įveikė japonas, kuriam ir atiteko 20-metės studentės iš Brazilijos nekaltybė. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar ji tvirtina nesanti prostitutė, už gautus pinigus ji neva pagelbėjo skurstančioms šeimoms, o visa jos nekaltybės pardavimo istorija įamžinta australų dokumentiniame filme „Virgins Wanted“.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai