Girta 30 laipsnių šaltyje užmigusi mergina prabudo su „morkomis“ vietoj pirštų

istine-pirstai

Iš karto pasakysime, kad viskas šiai merginai baigėsi laimingai – pirštai liko savo vietose, mergina atsigavo ir nevengdama juodo humoro pati dalinasi šia istorija.

Emma Quirk prisistačiusi australė savo istorija pirmadienį nusprendė pasidalinti vienoje populiarioje humoro ir keistenybių interneto svetainėje.  Ji teigia, kad šis incidentas įvyko dar gruodį. Tuomet ji trumpam laikui atvyko į Kanadą ir, kadangi nieko čia nepažinojo, nusprendė apsilankyti viename bare. Mergina nė nepastebėjo, kaip stikliukas po stikliuko ji visiškai pasigėrė. Vėliau jos tą vakarą sutikti nauji draugai pasakojo, kad apie pusę trijų nakties mergina išėjo į lauką parūkyti ir negrįžo. Pasirodo, būdama visiškai girta mergina nusprendė žingsniuoti link viešbučio. Žinoma, bare ji buvo palikusi tiek striukę, tiek piniginę, tiek ir telefoną.

Paskutinė Emmos telefonu daryta nuotrauka tą vakarą

Paskutinė Emmos telefonu daryta nuotrauka tą vakarą

Mergina stingdančiame šaltyje buvo rasta tik beveik šeštą valandą ryto. Ji buvo rasta susisukusi į kamuolį šalia vienos klinikos. Greičiausiai tik dėl žaibiškos šios klinikos darbuotojų reakcijos ir pavyko išgelbėti Emmos pirštus.

Patekę į šilumą pirštai kaip mat ištino ir pasidarė oranžiniai kaip didžiulės morkos. Laimei, po oda tiesiog susikaupė didžiulis kiekis pūlių, kuriuos medikams nesunkiai pavyko pašalinti. Nors dabar merginos pirštai kurį laiką atrodys ne itin patraukliai, tačiau jai ši avantiūra baigėsi labai laimingai. Medikai stebėjosi, kad pirštų neteko visai nupjauti.

emmos-pirstai

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai