Girta 30 laipsnių šaltyje užmigusi mergina prabudo su „morkomis“ vietoj pirštų

istine-pirstai

Iš karto pasakysime, kad viskas šiai merginai baigėsi laimingai – pirštai liko savo vietose, mergina atsigavo ir nevengdama juodo humoro pati dalinasi šia istorija.

Emma Quirk prisistačiusi australė savo istorija pirmadienį nusprendė pasidalinti vienoje populiarioje humoro ir keistenybių interneto svetainėje.  Ji teigia, kad šis incidentas įvyko dar gruodį. Tuomet ji trumpam laikui atvyko į Kanadą ir, kadangi nieko čia nepažinojo, nusprendė apsilankyti viename bare. Mergina nė nepastebėjo, kaip stikliukas po stikliuko ji visiškai pasigėrė. Vėliau jos tą vakarą sutikti nauji draugai pasakojo, kad apie pusę trijų nakties mergina išėjo į lauką parūkyti ir negrįžo. Pasirodo, būdama visiškai girta mergina nusprendė žingsniuoti link viešbučio. Žinoma, bare ji buvo palikusi tiek striukę, tiek piniginę, tiek ir telefoną.

Paskutinė Emmos telefonu daryta nuotrauka tą vakarą

Paskutinė Emmos telefonu daryta nuotrauka tą vakarą

Mergina stingdančiame šaltyje buvo rasta tik beveik šeštą valandą ryto. Ji buvo rasta susisukusi į kamuolį šalia vienos klinikos. Greičiausiai tik dėl žaibiškos šios klinikos darbuotojų reakcijos ir pavyko išgelbėti Emmos pirštus.

Patekę į šilumą pirštai kaip mat ištino ir pasidarė oranžiniai kaip didžiulės morkos. Laimei, po oda tiesiog susikaupė didžiulis kiekis pūlių, kuriuos medikams nesunkiai pavyko pašalinti. Nors dabar merginos pirštai kurį laiką atrodys ne itin patraukliai, tačiau jai ši avantiūra baigėsi labai laimingai. Medikai stebėjosi, kad pirštų neteko visai nupjauti.

emmos-pirstai

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *