Savo geriausią draugą moksleivis iš Kinijos visur nešioja ant nugaros jau trejus metus

geriausi-draugai

Kinijos socialiniai tinklai ir visos žiniasklaidos priemonės tiesiog pakvaišo dėl šios istorijos. Ją Kinijoje žino jau kiekvienas, tačiau ne kiekvienas apie ją yra girdėjęs už šios šalies ribų.

geriausi-draugai2

Istorija yra apie du draugus – 18-metį Xie Xu ir 19-metį Zhang Chi, kurie susipažino prieš trejus metus įstoję į Daxu aukštąją mokyklą. Nuo to laiko jie tapo tiesiog neatskiriami. Ir net kai Zhang susirgo sunkia liga bei nebegalėjo paeiti, Xie pradėjo jį kasdien nešioti ant rankų iš mokyklos ir į ją.

geriausi-draugai3

„Jų istorija yra labai įkvepianti ir nepaliekanti abejingų. Jie nėra giminės, tačiau Xie niekieno neprašytas padeda savo draugui jau trejus metus“, – pasakojo mokyklos viceprezidentas Guo Chunxi, kuris pripažino, kad draugo padedamas Zhang nepraleido dar nei vienos paskaitos.

geriausi-draugai4

Aplinkinių pagalbos Zhang prisireikė po to, kai jis pradėjo kentėti nuo raumenų distrofijos. Šios ligos paveiktiems žmonėms taip nusilpsta raumenys, kad jie su laiku ne tik nebepajėgia paeiti, bet dažnais atvejais net ir aplamai pajudėti.

Tačiau ši liga netrukdo Zhang įgyti išsilavinimą. Ir visa tai tik Xie dėka, ant kurio pečių kasryt iš bendrabučio Zhang keliauja į mokyklą, iš jos ir po ją. Xie savo draugui padeda ir namų ruošoje. Tokios stiprios draugystės galima tik pavydėti.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *