Medikai šokiruoti: Serbiška sekso ruletė grasina ŽIV protrūkiu

sekso-vakareliai

Barselonos (Ispanija) medikai sunerimę – tarp šio miesto homoseksualų plinta naujas žaidimas, kuris gali baigtis labai liūdnai. Nuotykių trokštantys lovelasai susirenka į vakarėlį, kuriame vienas iš dalyvių serga ŽIV, o tada mylisi tarpusavyje be jokių apsisaugojimo priemonių. Niekas nežino kuris dalyvis yra sergantis, todėl, anot kai kurių dalyvių, adrenalinas pakelia malonumo kartelę į naują lygmenį.

Sužinoję apie tokias linksmybes medikai stvėrėsi už galvų, mat tai gresia šios ligos protrūkiu. Negana to, vis dažniau šį „žaidimą“ žaidžia ir heteroseksualūs žmonės, susirinkę svingerių vakarėliuose. Ir tai anaiptol ne prasčiokų pramoga, dažniausiai tokiuose vakarėliuose dalyvauja pasiturintys žmonės, ieškantys naujų potyrių.

Tiesa, laurus dėl šios „pramogos“ sukūrimo prisiima serbai. Anot jų, būtent Serbijoje pirmą kartą sužaistas šis žaidimas, o jo tikrasis pavadinimas yra „Serbiška sekso ruletė“. Visai kaip „Rusiška ruletė“.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

 1. Vakareliai Be Tabu parašė:

  Sveiki visi,
  Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų naujos sukurtos svetainės “Vakarėliai be tabu” Tai pažinčių ir svingeriu vakarėliu svetaine visiškai nemokama. Ja sukūrėme susirasti, draugu, bendraminčių, o gal ir daugiau

  Mūsų svetainė skirta pažintims ir svingeriu vakarėliams be tabu

  Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų svetainės

  Mūsų vakareliai bus

  Tik poroms

  Tik vienišiems

  Tik Biseksualiems

  https://www.vakareliaibetabu.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *