Mažiausias pasaulyje naktinis klubas – vos telefono budelės dydžio

teledisko-naktinis-klubas

„Teledisko“ – ko gero neįprasčiausia vieta šokiams. Tai Vokietijos telekomunikacijų bendrovės „Deutsche Telekom“ sumanymas – mažiausias naktinis klubas pasaulyje, sutalpintas į seną telefono budelę. Tiesa, tokių klubų Vokietijoje yra net trys.

Tokiame naktiniame klube vienu metu sunkiai galėtų linksmintis daugiau nei du žmonės, tačiau jis niekuo nenusileidžia dešimtis kartų erdvesniems klubams. Jame yra viskas, ko gali prireikti naktinėtojams – muzika pagal užsakymą, dūmų mašina, šviesų efektai, sausas ledas ir kiti naktiniams klubas būdingi atributai. Tiesa, būdamas „Teledisko“ vargiai galėsi ištiesti ranką, kad su telefonu pasidarytum asmenukę, tačiau šis klubas tai padarys už jus. Kiekvieno lankytojo šėlionės užfiksuojamos keliose nuotraukose.

teledisko-naktinis-klubas2

Patekimas į vieną iš „Teledisko“ klubų labai paprastas – susimoki simbolinį mokestį, pasirenki norimą dainą ir durys į klubą tau atviros. Du tokie klubai pastatyti Berlyno gatvėse, dar vienas neturi pastovios vietos ir gali būti nuvežtas kur tik klubinėtojai panorėtų.

Tiesa „Teledisko“ budelių dabar užsimanė ir didieji Vokietijos naktiniai klubai, tad juos pagaminusi kompanija pradėjo masiškai perdarinėti senas telefonų budeles ir jas pardavinėti po 350 eurų visiems panorėjusiems. Argi ne puikus suvenyras, kurį būtų galima parsivežti iš viešnagės Vokietijoje?

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. skubiossiuntos.lt parašė:

    kai bajeris, tikrai būtų įdomu tokiame sudalyvauti vien dėl pramogos ir nuotraukos 😀 kai pagalvoji, tokį “klubą” būtų galima lengvai atsigabenti ir į savo namus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *