Absurdiškiausi pasaulio rekordai [2 dalis]

Daugiausiai daromų grožio procedūrų vienu metu

daugiausiai-grozio-proceduru-vienu-metu

Tūkstantis žmonių dalyvavo vienos Kinijos kompanijos organizuotoje masinėje grožio procedūroje. 2015-ųjų gegužę 30 minučių visiems rekordo dalyviams buvo daromas veido masažas.

Ilgiausias bučinys

ilgiausias-bucinys

Daugybė porų 2013-aisiais per Valentino dieną Tailande susiglaudė lūpomis ir neišsiskyrė kelias ar net keliolika valandų, tačiau tik vienai porelei pavyko pagerinti pasaulio rekordą ir bučiuotis 50 valandų, 25 minutes ir 1 sekundę. Įdomu kiek laiko po to jie dar nenorėjo vienas kito nė į skruostą pakštelėti?

Vestuvinė suknelė su ilgiausiu šleifu

ilgiausias-vestuvines-sukneles-sleifas

17-metė Emma 2012-aisiais vilkėjo vestuvinę suknelę su ilgiausiu šleifu pasaulyje. Modelis iš Rumunijos paskui save vilko 2750 metrų ilgio šleivą. Tokią suknelę pagaminti prireikė 100 dienų.

Daugiausiai žmonių vienu metu žaidžiančių šachmatais

daugiausiai-sachmatu-zaideju

2010-ųjų lapkričio 24-ą dieną Ahmedabade (Indija) vienu metu žaidė kiek daugiau nei 20 tūkstančių šachmatų žaidėjų. Tai buvo naujas Gineso rekordas.

Daugiausiai žmonių, vienu metu lovoje valgančių pusryčius

pusryciai-lovoje

Kas gali būti geriau už pusryčių valgymą lovoje savaitgalio rytais? Ko gero, kad nieko. Būtent tai ir pabandė įrodyti 388 žmonės Šanchajuje (Kinija), kurie visi drauge lovose vienu metu valgė pusryčius ir pagerino pasaulio rekordą.

Pirmoji absurdiškiausių pasaulio rekordų dalis

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *