Iš YouTube pašalinta skandalinga daina „Šetone prašau“. Jos autoriui gresia milžiniška bauda.

whydotas

Jaunajai internautų kartai Vaidotas Grincevičius, kitaip dar pristatantis kaip Whydotas, yra puikiai pažįstamas. Šis jaunas vaikinas išgarsėjo tokiais vaizdo įrašais kaip „Kaimietis ieško žmonos“ bei „Kaimo palicija“, bet daugiausiai visuomenės reakcijos susilaukė vos prieš mėnesį jo pristatyta daina „Šetone prašau“.

Nors paauglių tarpe ši daina tapo tikru hitu, vyresnio amžiaus žmonėms ji pasirodė mažų mažiausiai žiauri. Internete nestigo komentarų bei straipsnių apie šios dainos daromą žalą. Galiausiai šiandien dainos autorius savo Facebook paskyroje paskelbė netikėtą įrašą – daina ištrinta, iš jo konfiskuotas kompiuteris bei vaizdo kameros ir jam gresia 15 tūkst. litų bauda.

Įdomu tai, kad ši daina ir jos vaizdo klipas buvo pristatyti beveik tuo pačiu metu kaip ir Marijono Mikutavičiaus daina „Drąsių nieks nežudo“ bei Egidijaus Dragūno ilgai lauktas klipas „Kam tu meldies“. Tačiau vis dėlto Vaidoto daina pagal YouTube peržiūrų skaičių iš tolo lenkė šių scenos grandų kūrinius.

Vis dėlto YouTube platformoje galima rasti ne vieną dainos kopiją:

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

71 komentaras

 1. Ernestas parašė:

  pz nesamone kokia…

 2. Benas parašė:

  Pasiklausęs dainos žodžių galiu drąsiai teigt – gavo tai, ko nusipelno.

  • Žmohus parašė:

   Galiu drąsiai teikti – neturi humoro jausmo.

  • Dementijus parašė:

   Pritariu, tokio S dar nesu girdejes 🙂

  • Prieš vaikus! parašė:

   Linkiu tau kad eidamas gatve sutiktum vaikus, rukancius, geriancius, besikeičiančius, gal tavo nuomone pasikeis? Jie nejaučia ribų, nes žino kad juos visi užstoja : tėvai, mokytojai, vaikų teises ir pan. Reikia drausminti ir mokyti kultūringai elgtis juos, o ne uzginti vien dėl jų metu skaičiaus.!

  • aldas parašė:

   Uzsiciaupk nenusipelne ji to suka

  • Nenardyk parašė:

   Ant lauzo tave

  • SupratingaMama parašė:

   jetus, kokie žmonės įdomus šiais laikais… paprastas žmogus sukūrė dainą kuri ale skatina smurtą, sakyčiau kad tai būtų vienintelis video kuris skatina smurta, bet taip NĖRA. įsijunkime televizorių ir pažiūrėkime ką ten rodo. filmai : vaikus žudo, prievartauja ir t.t. tai čia normalu, davai rodom ir dzin, niekas jiem nekelia jokių bilų, o vat žmogus paprikolino ir jetus tegu moka tūkstantines baudas ir t.t. Tai apskritai kas yra kada įžeidęs vaiką ar jam trenkęs per užpakalį už tai kad buvo naglas sėda į kalėjimą, tas pats liečia tada visus tėvus. Visuomenė neberanda prie ko kabinėtis, savęs žiūrėkit, nes klausimas ar dėl šitos dainos padaugės, o tik mamytės nesuvokiančios šių dienų depresiją įsivarys.

   • Sigitas parašė:

    Gerai rašai dabar taip visi isidvasino,kad šventieji patapo,apsižiurekite po kojomis šventieji,teisiantys kitus,gal patys šūde iklmpe.

  • Kaminas parašė:

   Tikrai siknius kazkoks, psichopatas, ir visi ji seka kazkodel.

 3. HateThePolice parašė:

  Tiesiog ieško kitų būdų užsidirbti premiją. Visų pirmą, ,,Youtube” nėra Lietuvos jurisdikcijoje. WhyDotas (Vaidotas Grincevičius) nepažeidė jokių Youtube’s taisyklių kurios yra https://www.youtube.com/t/community_guidelines . O antrą WhyDotas – šėtone prašau neįžeidė trečiojo asmens.

  p.s Stiprybės Vaidotai.

 4. Whydotofanas parašė:

  Isplis visvien tas video ir ka padarysit taip buvo ir bus 😀 P,S Whydotai sekmes

 5. pize parašė:

  sugauciau izda jam butu shitam jusu bahuriukuj

 6. dfgdfg parašė:

  Kas per nesamone uz daina atimt kompiuteri, kameras ir deti tokias baudas uz kazkokia daina kuri kazkam nepatiko? Youtubei jokiu taisykliu nepazeidzia, uzsienietisku dainu yra daug ziauresniu. Cia jau kazkas labai labai itartino

 7. dfgdfg parašė:

  Cia lietuvoj tai tokia betvarkite tai nu na… 😀 Aisku geriau palieka ramybej zudikus, vagius, narkotikiu prekeivius :D. O vat jei ikeli video kuris nepatinka kazkokiu snargliu mamom tai tu esi valsytbes priesas, didziausias nusikaltelis :DDD

 8. whydotofanas parašė:

  Suda mala lietuvos tesesauga

 9. emilis parašė:

  Dabar ir nelegalių kopijų bus. Mldc,platinkit,pusė lietuvių dar jos ndmatė!

 10. WargsasWhydotas parašė:

  Dar vieno klip neistryne jeeega!!!

 11. tvarka parašė:

  gavo ko nusipelne mazvaikis. Lietuva ne sudu malunas, kad sudais drabstytis.

  • Prieš vaikus! parašė:

   Pats tu šūdas, jo daina yra tikrai prasminga, kai eini gatve ir matai vaikus rukancius, besikeičiančius, spjaudo ant benamių, grasina vyresniems. Koks jaunimas užaugo, ta jis ir sako kad reikia auklėti vaikus, o ne prikisineti visokias vaikų teises ir pan.! Aš mažas būdamas bijojau vyresniam į akis pažiūrėt o čia eini gatve tai iskeikia visaip ir dar pribege spana spiria, nenustebk jei eidamas gatve sutiksi tuos savo mylimus vaikus ir jie paprašys iš tavęs cigarečių ar apspjaus ir pabėgs 😉

   • turbo parašė:

    Pilnai tau pritariu. Vaikystėje mes į viresnius su pagarba žiūrėdavom, o dabr eina koks ketvirtokas su cigarete burnoj ir grasina kad tave papjaus. Ši daina kaip tiik ir nupasakoja šią situaciją. O tėvai kabinėjasi prie tokių dainų jiems gėda parodyti kad nesirūpina savo atžalomis.

  • nikis123 parašė:

   tu paziurek atidziau i daina ir realybe!!!dabar vaikai tikrai ikyrus ir lenda prie vyresniu net nebijo nuo ju gaut.geriau kiekvienam pritarianciam politikai kuri uzdejo whydotui bauda tam geriau uzdeti bauda,bet ne 15000 litu o 500000litu bauda

 12. VaidotaaiLaikykis parašė:

  Nu ką jūs čia kliedit.:DDD Aš nesuprnatu, kas dabar buvo, kad jis sukūrė šitą dainą? Jetau, ramiau reaguokit žmonės. Nusipirkit humoro jausmą. Taigi jis ir pats aiškino, kad viskas buvo juoko forma. Ko jūs viską priimat kaip už rimtą -.- Tai jeigu nenori, kad tavo vaikas žiūrėtų – neleisk. Kokios bėdos:D Žinot, kiek žmonių galėtumėt dar nubaust, Vaidotas ne pirmas ir ne paskutinis, kuris išleido tokią dainą, bet visi prikibo kažkodėl tik prie jo. Atsigaukit, jis nieko nepažeidė.

 13. Tajus parašė:

  Kas tai teisesaugai pasidare?As vaikas ir ka ?Dabar turiu pikti ane ant jo kad ten sukilkim pries vaikus, arba taskyti vaiku galvas i siena man kaip tik juokinga cia net ne ant vaiku piksta siaip video sukure bahuriukas bent pralinksmint visus norejo ir lietuvos teisesauga neturi teises nes youtube yra ne lietuvos ir beto daug tokiu yra video…

 14. Pilietis parašė:

  Ant laužo iniciatorius!

 15. max parašė:

  šiaip tai Lietuvos problema, kad pilna štai tokių minedų, bet tai, kad į juos labai kreipiamas dėmesys.

 16. Barsukas parašė:

  Wow… ce jau tipa tops… Vpš…. Whydotai krc sekmikes, o kas pasalino tie ….. graudus krc

 17. Aš ir Nekitaip parašė:

  Juolabiau gi juoda humora supranta ne kiekvienas… Cia yra butent toks humoras, o jis nieko nepazeide. Nenori neziuri, nori ziuri. O kiek yra tokiu video? Kurie metus youtube ir niekam nerupi? O kazkas pajuto konkurencija,pavyda arba siaip mamytes nenori,kad ju vaikai ziuretu… O kur kitu nuomone? Gi gali neleisti vps to vaiko prie kompo ir bus liux, vaikas bus suagus nuo visko…

 18. Barsukas parašė:

  Platinam: https://www.youtube.com/watch?v=JVlW1Ur4yW0 Whydotas visada gyvuosĄ

 19. funkilled parašė:

  Jie gal galvas pašalo? Jūs turbūt dar žiaurių ir traumuojančių dainų negirdėjot. Čia pirmas dalykas. Antras. Kas išvis čia blogai? Ok,gal kiek žiaurokas tekstas,bet su gilia mintim bent. Supraskit,čia jokios teisės nebuvo pažeistos,iš nieko nebuvo pasityčiojama,tai kame problemos? Čia grynai deda baudas visai ne ten kur reikia,kabinėjasi visiškai prie bet ko. šaunu

 20. Jonas parašė:

  Setone prasau nupirki mano siena kad galeciau dauzyti tos moteries veida i siena

 21. Nesvarbu parašė:

  Kam taip elgtis kvailai ??? Kazkokia mama pasiskunde ir velt i kelnes reik, paprasciausiai i toki skunda nereikia kreipt demesio, jei tai nepazeidzia vaiku teisiu ir ,, Youtube” teisiu. O vaiku teisiu i negali pazeisti, nes video nedaro jokios blogos itakos jiems tiesiog pamoko, pataria, primena kokie jie yra nedrausmingi ir savavaliski. Beabejo kai rimta beda iskyla kuri pazeidzia ne seip vaiku teisias, o zmogaus teises ir leidziamus grieztus apribojimus tai jis neduok dieve pasedes vuovadojo 24 h. Pvz.: Girtas uz vairo mieste jis daugiau zalos daro. Teises praranda, nu gerai, bet visa tai neatsieina 15 000 Lt . Bet su musu tokia teisesauga. Tai tas pats kas pasakys ,, Sok pro langa” O tu paimsi ir soksi pro ta sumalta langa. Bet 1 zmogaus rimto nusiskundimo neuztenka, na gerai tu zmoniu daugiau, bet negi sunku tiesiog duot ispejima ar pasakyt del tu suknistu tevo myzciojimo : ,, Nebekelk daugiau tokiu video, prasaau ”
  Nusiskundimu iskaitant ir komentarus po video apie 500 maximum, o kiek zmoniu gal is to pasimoko ar tiesiog linksmai paklauso ir nekreipia demesio i tai. Visada man buvo sakyta: ,,neimk visko i sirdi”. O dabar jus kaip elgiates . Jei noresit bent uztarti, tai nebeskelbkit visuosoje ziniasklaidoje ka jis padare. O ka jus blogo esat padare, tikriausiai ta mama isvis net naudos neesa padarius, nei prajuokinus gal 100 000 Zmoniu .

  Pagalvokit kaip siam zmogui sumoketi uz sumalta slamsta 15 000 Lt + kai tokia sudina musu Lietuvos politika ???????!!!!!!!!

 22. Jolita parašė:

  Taip jam ir reikia uz tokius zodzius !!!!!!!!!!!!

  • VaidotaaiLaikykis parašė:

   Su Kalėdom prašyk Kalėdų senelio, kad tau padovanotų humoro jausmą.

  • nikis123 parašė:

   jolita jei norejai apie whydota pasakyti blogai tai pirma paziurek i daina ir i vaikus atidziau.siais laikais vaikai tikrai ikyrus lenda prie vyresniu ir net nebijo nuo ju gaut ir tik tada rasyk savo nesamones apie whydota

 23. Whydotas (y) parašė:

  o man patinka 🙂

 24. Banditas parašė:

  CIULPKIT BYBI MENTAI

 25. aldas parašė:

  Koki Lopai Koke Neteisybe nx nx

 26. Nezinau parašė:

  Is vienos puses gaila kad jam gali tekt sumuket tokia bauda, bet is kitos puses viesoje erdveja yra nelabai grazu platint tokius vaizdo klipus, kuriuse taip kalbama apie vaikus ir norima net gi juos nuzudyti. O del siuolaikiniu vaiku as pritarciau Vaidotui, nes tikrai siuolaikineje visuomeneje vaikai tikrai “isnaglejo” ir jiems nebesvarbu ar tu senas ar jaunas jie elgesi kaip tik nori nes zino kad juos kaskas gins ir nieko jiems nepadarys. Ir del to labaiusiai turetu buti musu valdze kuri nesugeba aukliti jaunosios kartos, kuri siandien tikrai yra visiskai neprognozuojama. Ir kai eidamas gatve pamatai vos nuo zemes matoma vaika, kuriam gal vos 12 metu ir jis jau eina su cigarete dantyse tai net jau juokas nebejama, nes kuo toliau tuo dazneja tokiu atveju. Be to zinau jau tokiu atveju kai 12-15 metu vaikas yra bandes rukyti “zoles” ir lyginant su manim as tokiu metu net nezinojau kas tai yra. Todel del sio Vaidoto vaizdo iraso, manau nereikia kreipti tokio didelio demesio, nes is dalies jis sako tiesa kuri jau gan senai pasieke musu visuomene, kuri ateityje visiskai taps neprognozuojama ir netolerantiska. O pagyvene zmones to netoleruoja del to kad jie jau uzaugine savo vaikus, nes tais laikais vaika galejai aukliti, ko dabar neleidze musu valdze. Taigi del vaiku ateityje bus dar blogiau jeigu valdze nesiims jokiu veiksmu.

 27. nevykelei parašė:

  Pavyduolei jus nemoksos kad zmogus juda ir daro kaska juoko forma o jus degraduojat prie kompo sededami nepavydekit atsigaukit…

 28. wtf parašė:

  Drauskit nuogas mergas ant rutulio besisupančias, dar netokių “žiaurių” video pilnas youtube’as ir ne tik. Kodėl jų niekas nedraudžia? Kažkam pavydas ima, kad žmonės garsėja ir nori užkirst kelia?

 29. KoksSkirtumas parašė:

  Tai dabar dar uzdrauskime visus ziaurius zaidimus, filmus ir dainas kuruos ziuri, zaidzia ir klausosi vaikai ir tai pat nubauskume ju kurejus.

 30. durnelei parašė:

  kazkas ikele nesamone durnelei pasiklause iskele byla 😀 komentatoriai irgi kosmonautai 😀 pasiklausiau jokiu minciu nekila tikra pieva 😀 bet ivertinkit zmogus kazka dare:) o jus tik sedit ziurit ir vertinat nepatink nezekit bent durnu minciu nereiskit

 31. holms parašė:

  na ka pamazu ziurim kaip lietuva virsta i rusija 🙂

 32. Valdas parašė:

  Ne kiekvienam suprasti, tie kurie nesuprato, gali užsipisti.

 33. Nesuprantu parašė:

  Nesuprantu už ką čia bauduoti

 34. G..J parašė:

  Nesamone totali uz daina bauda skirt, o kur kiti nusikaltimus didziausius daro nieko nesako, o cia del dainos toki skandala sukele Sekmės Whydotai.

 35. G..J parašė:

  Jug niekas nenukentejo ko cia baust uz nieka, Youtube dar didesniu nesamoniu ir ziauresniu yra o cia del dainos dramatizuot taip.

 36. Dija parašė:

  nesamone kaskokia viskas gerai su ta daina , cia krc kaskokios bobos uzsiputojo ir viskas jis gi jaunimui rase ta daina o ne mociutem

 37. Matas parašė:

  Krc…..

 38. Evaldas parašė:

  Humoro jausmą reikia turėti? Hm…
  Man keistas darosi tas humoras pastaruoju metu. Mačiau tą Šėtone prašau ir tikrai, tikrai nebuvo iš ko ten juoktis. Klipas keliose vietose gal ir linksmai susuktas, bet žodžiai… Kažkas nenormalaus ir tikrai nejuokinga. Jeigu trūksta idėjų sukurti ką nors juokingo, tegul vietoj humoristo sugalvoja kokį kitą pavadinimą sau. “Ištaškyti vaikų galvas į sieną”, “suskaldyt vaikų kaulus”. Atsiprašau, bet bandant tokiomis nesąmonėmis juokauti yra greičiau graudu, o nejuokinga. Gaus baudą – gal pasimokys, kaip juokauti.

 39. PREMIUM parašė:

  Čia tipo jo daina jeigu geresne už kitu dainininkų tai jau reikia iškarto smerkti, ir trinti , atimpti kompiuterius, kameras, YouTube bentjau aš manau kad yra laisva erdvė, ir visi daro tai kas kam patinka, ir nematau čia delko duoti tokia milžiniška bauda už šia dainą. Manau Delfi.lt ar dar ten kitos svetaines kurios rašo apie Vaidota kaip jie nesupranta kaiptik, jaunimas sukils ir kuo daugiau platins šia dainą. Kad tiem žmonėm kurie sėdi kita pus ekrano, ir peikia tokius dalykus, mano nuomone nieko čia nėra blogo, nepatinka nežiurėk vienu žodžiu jau ant tiek žmonės matosi nebeturi ką veikti, kad jau už video kuris buvo sukurtas juoko forma baudžiama 15 tūkstančiu litų bauda..

 40. :) parašė:

  Ką čia ir bepridurti. Vaikai gina, suaugę nelabai 🙂 retas suaugęs supranta tokį humorą. Humoru aš to nevadinčiau 🙂 Pažiūrėkit į ginančių postus. Vien įžeidinėjimai, degraduojat jaunuoliai, degraduojat 🙂

 41. jonas parašė:

  krc netur ka veikt geras dainas trint pradejavaldzia ziauru uzjiauciu whydota

 42. jonas parašė:

  jeigu sukurciau ,,2 gaideliai nesamone” man bauda? nesamone netuk ka veikt

 43. Vaidotas parašė:

  Taigi logiskai pamastykit esat girdeje apie ka eina uzsenietisku vaizdo kilipo dainos?Paklausykit lil wayne ar dar velniai zino ko jums pasirodys kad Vaido sukurta daina yra nekaltas avinelis.

 44. emilija parašė:

  negalvok vaidotai ,kad tau pavyks issisukti su savo fanais . tikrai snegalvok kurti tokiu dainu !!!

 45. AA parašė:

  Pas mus klasej tik dundukai tokias nesamones sugeba dainuoti.

 46. Turint galvoj parašė:

  siu dienu degradacijos lygi jaunimo tarpe (nesugeba atskirti gero nuo blogo ir perziuru skaicius tai paliudija) si “daina” tikrai neturetu but viesoj erdvej. Tu whydotai bent jau dainuot ismok pirma, su muzika susipazink..

 47. parašė:

  Diskusija lemianti prasmę……..O kam?

 48. nu i nahui parašė:

  Apsitrieskit galvas ubagai nachui

 49. #Uz Vaidota parašė:

  Nesuprantu…Uz daina I teisma? Kazkokios mamos neaiskios prisigalvoja tai kas cia kaltas? Tei zmones kurie galvoja kad sita daina yra apie vaiku zudyma ir kaulu skaldyma tai jie gali eit —

 50. Koks tavo reikalas parašė:

  Nesupranta humoro jausmo

 51. Etonas parašė:

  pz nesamone kokia………………

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai