Susilažinęs lakūnas nutupdė lėktuvą gatvėje šalia baro. Dukart.

lektuvas-gatveje

Thomas Fitzpatrick, kurį visi geriau žinojo kaip Tommy Fitz, į aviacijos istoriją įėjo ne kaip koks geriausias Amerikos pilotas ar kas nors panašaus, o kaip beprotis, kuris į barą, esantį vidury Maheteno (Niujorko priemestis), atskrido vogtu lėktuvu ir nusileido tiesiog gatvėje. Dukart.

Pirmoji Fitzo avantiūra įvyko 1956-ųjų rugsėjo 30-ąją, maždaug 3 valandą nakties. Tą patį vakarą Fitzas gėrė Šv. Nikolo gatvėje esančiame bare ir susilažino su vienu sugerovu, kad galėtų atkeliauti į barą iš Niudžersio per 15 minučių. Šis, žinoma, nepatikėjo, tad Fitzas paliko barą, nuvyko į Teterboro aeronautikos mokyklą, esančią Niudžersyje, iš jos pavogė lėktuvą ir po kurio laiko nusileido tiesiai priešais minėto baro duris. Žinoma, tą naktį Fitzas bare daugiau nebegėrė, mat tuojau pat buvo sulaikytas. Tačiau gavo vos 100 dolerių baudą ir, panašu, iš šio nutikimo nė kiek nepasimokė.

Antrasis avantiūra įvyko 1958-ųjų spalio 4 dieną, maždaug 1 valandą nakties. Tuomet jis tame kitame bare eilinį kartą gėrė ir gyrėsi savo pirmąją avantiūra, tačiau vienas baro lankytojas juo nepatikėjo, tad Fitzas ryžosi pakartoti savo triuką. Tad vėl nuvyko į Teterboro mokyklą ir pavogė lėktuvą bei sėkmingai nutūpdė jį šalia baro esančioje siauroje gatvelėje.

Fitzas ir šįkart išvengė rimtesnių kaltinimų. Sam Garcia, kuri tuomet dar būdama vaiku viską matė, nesenai papasakojo: „Jei tai nutiktų šiandien, visi jį vadintų teroristu, pasodintų į vienutę, o raktą nuo jos išmestų“. Tačiau Fitzas visą ta laiką buvo laikomas tik pilotu mėgėju-bepročiu. Sulaukęs 79-erių 2009-aisiais jis numirė.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai