Susilažinęs lakūnas nutupdė lėktuvą gatvėje šalia baro. Dukart.
Thomas Fitzpatrick, kurį visi geriau žinojo kaip Tommy Fitz, į aviacijos istoriją įėjo ne kaip koks geriausias Amerikos pilotas ar kas nors panašaus, o kaip beprotis, kuris į barą, esantį vidury Maheteno (Niujorko priemestis), atskrido vogtu lėktuvu ir nusileido tiesiog gatvėje. Dukart.
Pirmoji Fitzo avantiūra įvyko 1956-ųjų rugsėjo 30-ąją, maždaug 3 valandą nakties. Tą patį vakarą Fitzas gėrė Šv. Nikolo gatvėje esančiame bare ir susilažino su vienu sugerovu, kad galėtų atkeliauti į barą iš Niudžersio per 15 minučių. Šis, žinoma, nepatikėjo, tad Fitzas paliko barą, nuvyko į Teterboro aeronautikos mokyklą, esančią Niudžersyje, iš jos pavogė lėktuvą ir po kurio laiko nusileido tiesiai priešais minėto baro duris. Žinoma, tą naktį Fitzas bare daugiau nebegėrė, mat tuojau pat buvo sulaikytas. Tačiau gavo vos 100 dolerių baudą ir, panašu, iš šio nutikimo nė kiek nepasimokė.
Antrasis avantiūra įvyko 1958-ųjų spalio 4 dieną, maždaug 1 valandą nakties. Tuomet jis tame kitame bare eilinį kartą gėrė ir gyrėsi savo pirmąją avantiūra, tačiau vienas baro lankytojas juo nepatikėjo, tad Fitzas ryžosi pakartoti savo triuką. Tad vėl nuvyko į Teterboro mokyklą ir pavogė lėktuvą bei sėkmingai nutūpdė jį šalia baro esančioje siauroje gatvelėje.
Fitzas ir šįkart išvengė rimtesnių kaltinimų. Sam Garcia, kuri tuomet dar būdama vaiku viską matė, nesenai papasakojo: „Jei tai nutiktų šiandien, visi jį vadintų teroristu, pasodintų į vienutę, o raktą nuo jos išmestų“. Tačiau Fitzas visą ta laiką buvo laikomas tik pilotu mėgėju-bepročiu. Sulaukęs 79-erių 2009-aisiais jis numirė.