Florence Colgate – mokslininkų įvardinta kaip ko gero tobuliausio veido savininkė

Tobuloji mergina

Tobuloji mergina

Dauguma vyrų vaizduotėje turi susikūrę savo idealią moterį. Tokią pačią susigalvoję yra ir mokslininkai, tačiau jie remiasi ne savo skoniu, o skaičiais. Nesenai Anglijoje vykusio gražiausio veido rinkimų nugalėtoja 18-metė Florence Colgate daugybės mokslininkų buvo pripažinta kaip praktiškai tobulo veido savininkė.

Konkurse dalyvės nenaudojo makiažo, o plastinių operacijų turinčioms panelėms visai nebuvo leista dalyvauti. Kaip gražiausio veido savininkę balsuodami finale išrinko patys anglai. Netrukus savo nuomonę pareiškė ir tituluoti mokslininkai. Anot jų, Florence veidas yra visiškai simetriškas, o tarp jos akių, burnos, smakro, nosies ir kaktos yra beveik optimalūs atstumai. Pavyzdžiui, mokslininkai sako, kad tobulas atstumas tarp akių, turi sudaryti 46% viso veido pločio, Florence atstumas tarp akių šiuo atveju sudaro 44%.

Netrukus dar mokykloje besimokančios ir žuvies parduotuvėje dirbančios merginos gyvenimas turėtų pasikeisti radikaliai. Jos veidas bus naudojamas prekybos centrų skelbimų lentose. Neabejojama, kad netrukus ją pasiūlymais apipils ir įvairios reklamos bei modelių agentūros.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *