Faktų mišrainė [1 dalis]

idomus-faktai

Hario Poterio kūrėja J.K. Rowling 2004-aisiais „Forbes“ turtingiausių pasaulio žmonių sąraše buvo įvardinta kaip pirmoji milijardierė, savo turtus susikrovusi iš knygų rašymo. Tačiau 2012-aisiais iš sąrašo ją teko pašalinti. Ne dėl to, kad ji savo pinigus iššvaistė brangiems žaisliukams, o todėl, kad ji didelę dalį savo pinigų paaukojo labdarai ir liko „tik“ milijonierė.

Jei būtų sukurtas kompiuteris, kuris būtų toks galingas, kaip žmogaus smegenys, tai per sekundę jis galėtų atlikti 38 tūkstančius trilijonų operacijų, o jo kietasis diskas būtų 3,584 tūkst. terabitų talpos.

Po to, kai Tupako kūnas buvo kremuotas, jo pelenai sumaišyti su marichuana ir surūkyti jo grupės „Outlawz“ narių.

2005-aisiais britų radijo stotis „Planet Rock“ surengė apklausą. Klausytojai turėjo pasirinkti norimą dainininką, gitaristą, bosistą bei būgnininką ir taip suformuoti svajonių grupę. Visose kategorijose buvo išrinkti  „Led Zeppelin“ nariai.

1987-aisiais vienas amerikietis nusipirko viso gyvenimo bilietą nemokamai skraidyti „American Airlines“ oro linijomis. Už bilietą jis sumokėjo 250 tūkst. JAV dolerių. Nuo to karto jis skrido daugiau nei 10 tūkst kartų, o bendra jo skrydžių suma oro linijoms atsiėjo daugiau nei 21 milijoną dolerių. 2008-aisiais jo bilieto galiojimas buvo nutrauktas.

„Coca-Cola“ darbuotojai gali būti atleisti, jei darbo metu geria „Pepsi“.

„Jack Daniels“ gamyklos darbuotojai kartu su algalapiais pirmąjį kiekvieno mėnesio penktadienį gauna po savo pagaminto viskio butelį.

Vos per dvi savaites vyro kūnas pagamina tiek spermos, kad pakaktų apvaisinti kiekvieną moterį žemėje.

Sveikas žmogus per dieną orą pagadina nuo 13 iki 21 karto

Britų policininkai automobiliuose visada vežiojasi po pliušinį meškiuką, kad turėtų kuo nuraminti vaikus, ištiktus šoko.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. 24 rugpjūčio, 2015

    […] Pirmoji faktų mišrainės dalis. […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *