Įdomūs faktai apie serialą „The Office“

Pirmasis prodiuserių nusamdytas aktorius buvo B. J. Novak, vaidinęs praktikantą Rajaną. Jis taip pat buvo ir scenarijaus rašytojas. Vėliau buvo pasamdyta ir daugiau aktorių, gebančių rašyti scenarijų – Minday Kaling (Keli), Paul Lieberstein (Tobis), Michael Schur (Dvaito brolis).

Aktorių sąstatas galėjo atrodyti visai kitaip. Į Džimo vietą atrankose kandidatavo aktorius Adam Scott. Gauti Dvaito vaidmenį bandė komikas Seth Rogen. O štai galiausiai Andželą vaidinusi aktorė iš pradžių kandidatavo į Pem poziciją.

John Krasinski, vaidinusio Džimą, atranka nebuvo pati lengviausia. Iš pradžių jis buvo pakviestas kandidatuoti į Dvaito rolę, tačiau Krasinski išsiprašė leisti jam perskaityti ir Džimo tekstą. Negana to, kai laukiamajame jis nepažįstamojo buvo paklaustas ar nervinasi, jis atsakė: „Žinai, ne per labiausiai. Arba gausiu vaidmenį arba ne. Dėl ko tikrai jaudinuosi – tai dėl šio serialo. Aš dievinu britišką jo versiją, o amerikiečiai nuolat sugeba viską sumauti. Nežinau kaip toliau gyvenčiau jei jie sumautų ir šį serialą…“. Vyras, paklausęs Krasinski ar jis jaudinasi, buvo Greg Daniels, serialo prodiuseris.

Gavęs vaidmenį John Krasinski į tai pažiūrėjo itin rimtai ir susiorganizavo susitikimus su keliais skirtingų kompanijų popieriaus pardavimo vadybininkais, kad perprastų šį amatą. Visa tai jis filmavo. Jis taip pat filmavo ir savo kelionę į Skrentoną Pensilvanijoje. Šie vaizdai vėliau panaudoti kiekvienos serijos pradžioje matomai įžangai.

Phyllis Smith, vaidinusi Filis, nė nekandidatavo į jokį vaidmenį. Iš tiesų ji dirbo atrankų komandoje ir skaitydavo dialogus kartu su kandidatais į vaidmenis. Galiausiai nuspręsta, kad ji tai daro visai neblogai ir jai pasiūlyta vaidinti Filis.

Prodiuseriai aktoriams leisdavo improvizuoti filmavimų metu. Jie to netgi prašydavo, kad viskas atrodytų kaip įmanoma natūraliau.

Po pirmojo serialo sezono niekas iš komandos nebuvo nusiteikę optimistiškai ir jau manė, kad serialas tuo ir baigsis. Visgi, situaciją smarkiai pagerino iTunes, kurie nusprendė leisti jį atsisiųsti savo vartotojams. Greitai „Ofisas“ atsidūrė iTunes topuose ir kūrėjai suvokė, kad jų auditorija yra jaunuoliai, o ne ofisų darbuotojų, į kuriuos buvo taikomasi pirmiausiai.

Norėdami pakelti serialo žiūrimumą jo kūrėjai antrajame sezone ėmėsi pokyčių: jie padarė Maiklą Skotą ne tokį bjaurų ir ikyrų, o taip pat filmavimo aištelėje pagerino apšvietimą, kad vaizdas neatrodytų taip niūriai.

Pirmasis sezonas buvo filmuojamas tikrame biure Kalifornijoje. Antrajam sezonui serialo kūrėjai turėjo persikelti į profesionalią filmavimo studiją, tad visą ofisą ten reikėjo atkurti savo pačių rankomis.

Džimo pasipiršimo Pem scena buvo brangiausia scena serialo istorijoje. Serialo kūrėjai turėjo aiškią viziją kaip scena turėtų atrodyti ir jie norėjo ją filmuoti Merritt Parkway degalinėje, tačiau tai būtų kainavę 100 tūkst. dolerių. Be to, jie nebūtų galėję naudoti dirbtinio lietaus. Kūrėjai nusprendė sutaupyti ir pastatė degalinės repliką, kuri galiausiai atsiėjo 250 tūkst. eurų. Nors kaina ir buvo įspūdinga, visgi serialo kūrėjai teigė, kad penkis sezonus kurta istorija buvo verta tokios kulminacijos.

Po to, kai „Ofisas“ baigėsi, Dvaitas NBC kanale turėjo pasirodyti su nauju serialu „Ferma“. Vis dėlto šios idėjos paskutinę minutę buvo atsisakyta.

Steve Carell žmona keliskart irgi pasirodė seriale. Nancy Carell vaidino Maiklo nekilnojamo turto vadybininkę ir laikiną merginą.

Krydas, kurio vardas seriale yra Creed Bratton, iš tiesų yra Creed Bratton.

Jenna Fisher (Pem) ir Angela Kinsey (Andžela) realybėje yra geriausios draugės. Fisher netgi yra Kinsey dukros krikštamotė.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *