Įdomūs faktai apie serialą „The Office“

Pirmasis prodiuserių nusamdytas aktorius buvo B. J. Novak, vaidinęs praktikantą Rajaną. Jis taip pat buvo ir scenarijaus rašytojas. Vėliau buvo pasamdyta ir daugiau aktorių, gebančių rašyti scenarijų – Minday Kaling (Keli), Paul Lieberstein (Tobis), Michael Schur (Dvaito brolis).

Aktorių sąstatas galėjo atrodyti visai kitaip. Į Džimo vietą atrankose kandidatavo aktorius Adam Scott. Gauti Dvaito vaidmenį bandė komikas Seth Rogen. O štai galiausiai Andželą vaidinusi aktorė iš pradžių kandidatavo į Pem poziciją.

John Krasinski, vaidinusio Džimą, atranka nebuvo pati lengviausia. Iš pradžių jis buvo pakviestas kandidatuoti į Dvaito rolę, tačiau Krasinski išsiprašė leisti jam perskaityti ir Džimo tekstą. Negana to, kai laukiamajame jis nepažįstamojo buvo paklaustas ar nervinasi, jis atsakė: „Žinai, ne per labiausiai. Arba gausiu vaidmenį arba ne. Dėl ko tikrai jaudinuosi – tai dėl šio serialo. Aš dievinu britišką jo versiją, o amerikiečiai nuolat sugeba viską sumauti. Nežinau kaip toliau gyvenčiau jei jie sumautų ir šį serialą…“. Vyras, paklausęs Krasinski ar jis jaudinasi, buvo Greg Daniels, serialo prodiuseris.

Gavęs vaidmenį John Krasinski į tai pažiūrėjo itin rimtai ir susiorganizavo susitikimus su keliais skirtingų kompanijų popieriaus pardavimo vadybininkais, kad perprastų šį amatą. Visa tai jis filmavo. Jis taip pat filmavo ir savo kelionę į Skrentoną Pensilvanijoje. Šie vaizdai vėliau panaudoti kiekvienos serijos pradžioje matomai įžangai.

Phyllis Smith, vaidinusi Filis, nė nekandidatavo į jokį vaidmenį. Iš tiesų ji dirbo atrankų komandoje ir skaitydavo dialogus kartu su kandidatais į vaidmenis. Galiausiai nuspręsta, kad ji tai daro visai neblogai ir jai pasiūlyta vaidinti Filis.

Prodiuseriai aktoriams leisdavo improvizuoti filmavimų metu. Jie to netgi prašydavo, kad viskas atrodytų kaip įmanoma natūraliau.

Po pirmojo serialo sezono niekas iš komandos nebuvo nusiteikę optimistiškai ir jau manė, kad serialas tuo ir baigsis. Visgi, situaciją smarkiai pagerino iTunes, kurie nusprendė leisti jį atsisiųsti savo vartotojams. Greitai „Ofisas“ atsidūrė iTunes topuose ir kūrėjai suvokė, kad jų auditorija yra jaunuoliai, o ne ofisų darbuotojų, į kuriuos buvo taikomasi pirmiausiai.

Norėdami pakelti serialo žiūrimumą jo kūrėjai antrajame sezone ėmėsi pokyčių: jie padarė Maiklą Skotą ne tokį bjaurų ir ikyrų, o taip pat filmavimo aištelėje pagerino apšvietimą, kad vaizdas neatrodytų taip niūriai.

Pirmasis sezonas buvo filmuojamas tikrame biure Kalifornijoje. Antrajam sezonui serialo kūrėjai turėjo persikelti į profesionalią filmavimo studiją, tad visą ofisą ten reikėjo atkurti savo pačių rankomis.

Džimo pasipiršimo Pem scena buvo brangiausia scena serialo istorijoje. Serialo kūrėjai turėjo aiškią viziją kaip scena turėtų atrodyti ir jie norėjo ją filmuoti Merritt Parkway degalinėje, tačiau tai būtų kainavę 100 tūkst. dolerių. Be to, jie nebūtų galėję naudoti dirbtinio lietaus. Kūrėjai nusprendė sutaupyti ir pastatė degalinės repliką, kuri galiausiai atsiėjo 250 tūkst. eurų. Nors kaina ir buvo įspūdinga, visgi serialo kūrėjai teigė, kad penkis sezonus kurta istorija buvo verta tokios kulminacijos.

Po to, kai „Ofisas“ baigėsi, Dvaitas NBC kanale turėjo pasirodyti su nauju serialu „Ferma“. Vis dėlto šios idėjos paskutinę minutę buvo atsisakyta.

Steve Carell žmona keliskart irgi pasirodė seriale. Nancy Carell vaidino Maiklo nekilnojamo turto vadybininkę ir laikiną merginą.

Krydas, kurio vardas seriale yra Creed Bratton, iš tiesų yra Creed Bratton.

Jenna Fisher (Pem) ir Angela Kinsey (Andžela) realybėje yra geriausios draugės. Fisher netgi yra Kinsey dukros krikštamotė.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai