Dalykai, kurie draudžiami Šiaurės Korėjoje

Už bandymą susisiekti su išoriniu pasauliu Šiaurės Korėjoje baudžiama mirties bausme. Taigi, tarptautiniai skambučiai yra griežtai draudžiami. Ne vienas gyventojas paaukojo savo gyvybę netgi bandydami susisiekti su savo giminaičiais iš Pietų Korėjos.

Draudžiami bet kokie elektronikos įrenginiai iš vakarų, kuriais galima komunikuoti su pasauliu. O taip pat draudžiama žiūrėti ne Šiaurės Korėjos televizijos programas.

Muzika Šiaurės Korėjoje leidžiama tik ta, kuria šlovinamas šalies rėžimas.

Draudžiama Šiaurės Korėjoje ir savo šalį vadinti Šiaurės Korėja. Pagal statutą, gyventojai ją turi vadinti Korėjos Liaudies Demokratine Respublika.

Šis draudimas daugiau galioja turistams – tai draudimas daryti nuotraukas. Nuotraukas šalyje leidžiama daryti tik ten ir tada, kai leidžia gidai.

Galima sakyti, kad automobilio vairavimas šalyje irgi yra negalimas. Mat automobilį čia turi tik 1 iš 1000 gyventojų.

Sarkazmas. Taip, šis dalykas Šiaurės Korėjoje irgi draudžiamas. Kiekvienas žodis, kurį pasakysite, bus priimtas už gryną pinigą ir turėsite už jį atsakyti.

Šiaurės Korėjoje taip pat draudžiama klausti kada šalies lyderis gimė. Niekas oficialiai to ir nežino.

Alkoholis šioje šalyje irgi yra draudžiamas didžiąją dalį laiko. Tik lyderiui davus oficialų leidimą tam tikromis dienomis galima pakelti taurelę.

Draudžiama turėti šukuoseną, kurios nori. Privaloma rinktis iš 28 valstybės patvirtintų šukuosenų.

Gyventojams draudžiama palikti šalį. Jei tai padarysi, tave Šiaurės Korėja susigražins atgal ir nubaus mirties bausme, o taip pat nubausti bus ir tavo šeimos nariai.

Žiūrėti pornografiją Šiaurės Korėjoje taip pat draudžiama. Kalbama, kad Kim Jong-Un nužudė savo buvusią merginą stebint jos pačios tėvams už tai, kad ji nusifilmavo sekso juostoje.

Religija šioje šalyje taip pat neegzistuoja. Oficialiai visi Šiaurės Korėjos gyventojai yra ateistai. 2013-aisiais 80 krikščionių netgi buvo viešai nulinčiuoti už tai, kad propagavo savo tikėjimą.

Nebalsuoti rinkimuose Šiaurės Korėjoje negalima. Taip pat, kaip ir balsuoti ne už tą žmogų.

Šiaurės Korėjoje draudiama mūvėti mėlynus džinsus, nes tai asocijuojasi su didžiausiu šalies priešu – JAV.

Pabėgimas iš kalėjimo. Nors šis dalykas draudžiamas visame pasaulyje, tačiau už bandymą pabėgti iš kalėjimo Šiaurės Korėja baudžia itin negailestingai. Kenčia ne tik bėglys, bet ir 4 jo šeimos kartos (seneliai, tėvai, broliai ir vaikai). Visi jie dažniausiai atsiduria koncentracijos stovyklose.

Taip pat skaitykite: Anot Šiaurės Korėjos vadovėlių – Kim Jong-Un‘as vairuoti išmoko būdamas trejų

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *