Dalykai, kurie draudžiami Šiaurės Korėjoje

Už bandymą susisiekti su išoriniu pasauliu Šiaurės Korėjoje baudžiama mirties bausme. Taigi, tarptautiniai skambučiai yra griežtai draudžiami. Ne vienas gyventojas paaukojo savo gyvybę netgi bandydami susisiekti su savo giminaičiais iš Pietų Korėjos.

Draudžiami bet kokie elektronikos įrenginiai iš vakarų, kuriais galima komunikuoti su pasauliu. O taip pat draudžiama žiūrėti ne Šiaurės Korėjos televizijos programas.

Muzika Šiaurės Korėjoje leidžiama tik ta, kuria šlovinamas šalies rėžimas.

Draudžiama Šiaurės Korėjoje ir savo šalį vadinti Šiaurės Korėja. Pagal statutą, gyventojai ją turi vadinti Korėjos Liaudies Demokratine Respublika.

Šis draudimas daugiau galioja turistams – tai draudimas daryti nuotraukas. Nuotraukas šalyje leidžiama daryti tik ten ir tada, kai leidžia gidai.

Galima sakyti, kad automobilio vairavimas šalyje irgi yra negalimas. Mat automobilį čia turi tik 1 iš 1000 gyventojų.

Sarkazmas. Taip, šis dalykas Šiaurės Korėjoje irgi draudžiamas. Kiekvienas žodis, kurį pasakysite, bus priimtas už gryną pinigą ir turėsite už jį atsakyti.

Šiaurės Korėjoje taip pat draudžiama klausti kada šalies lyderis gimė. Niekas oficialiai to ir nežino.

Alkoholis šioje šalyje irgi yra draudžiamas didžiąją dalį laiko. Tik lyderiui davus oficialų leidimą tam tikromis dienomis galima pakelti taurelę.

Draudžiama turėti šukuoseną, kurios nori. Privaloma rinktis iš 28 valstybės patvirtintų šukuosenų.

Gyventojams draudžiama palikti šalį. Jei tai padarysi, tave Šiaurės Korėja susigražins atgal ir nubaus mirties bausme, o taip pat nubausti bus ir tavo šeimos nariai.

Žiūrėti pornografiją Šiaurės Korėjoje taip pat draudžiama. Kalbama, kad Kim Jong-Un nužudė savo buvusią merginą stebint jos pačios tėvams už tai, kad ji nusifilmavo sekso juostoje.

Religija šioje šalyje taip pat neegzistuoja. Oficialiai visi Šiaurės Korėjos gyventojai yra ateistai. 2013-aisiais 80 krikščionių netgi buvo viešai nulinčiuoti už tai, kad propagavo savo tikėjimą.

Nebalsuoti rinkimuose Šiaurės Korėjoje negalima. Taip pat, kaip ir balsuoti ne už tą žmogų.

Šiaurės Korėjoje draudiama mūvėti mėlynus džinsus, nes tai asocijuojasi su didžiausiu šalies priešu – JAV.

Pabėgimas iš kalėjimo. Nors šis dalykas draudžiamas visame pasaulyje, tačiau už bandymą pabėgti iš kalėjimo Šiaurės Korėja baudžia itin negailestingai. Kenčia ne tik bėglys, bet ir 4 jo šeimos kartos (seneliai, tėvai, broliai ir vaikai). Visi jie dažniausiai atsiduria koncentracijos stovyklose.

Taip pat skaitykite: Anot Šiaurės Korėjos vadovėlių – Kim Jong-Un‘as vairuoti išmoko būdamas trejų

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Čia parašė:

    kai paskaitau tokių dalykų, kaip džiaugiuosi, kad gyvenu čia kur gyvenu, kad galiu priimti sprendimus kokius tik noriu, ir apie save, ir apie savo finansus, ateitį..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai