Pasivertęs moterimi vaikinas pateko į nacionalinio Kazachstano grožio konkurso finalą

 

Arina Aliyeva yra viena iš 2018 metų Miss Virtual Kazakchstan konkurso finalisčių. Tačiau netikėtai paaiškėjo intriguojanti detalė, viena iš favoričių laikyta mergina iš tiesų yra 22 metų vaikinas, kuris norėjo įrodyti draugams savo tiesą.

Viskas prasidėjo, kai modeliu dirbantis Eli Diaghilev kartą diskutavo su draugais apie tai, kad šiais laikais kiekvienas gali tapti moterimi pasitelkęs keletą makiažo gudrybių, stilistų pagalbą ir šiek tiek „fotošopo“. Žinoma, draugai iš to tik smagiai pasijuokė, tad Eli nusprendė įrodyti, kaip jie klysta.

Vaikinas į pagalbą pasitelkė makiažo ir plaukų stilistes ir iš Eli Diaghilev virto Arina Aliyeva. Kadangi jaunuolis nuo 17 metų dirba modeliu, jam nebuvo sunku perprasti grožio konkursų subtilybes, taigi jis užsiregistravo į Miss Virtual Kazakhstan konkursą, šiek tiek su savo naujojo įvaizdžio nuotraukomis pasireklamavo Facebook’e ir, visų nuostabai, netrukus sužinojo patekęs į konkurso finalą.

Kadangi Eli įrodė savo tiesą, jis nusprendė atskleisti tikrąją savo tapatybę ir pasitraukti iš konkurso. Tiesa, konkurso rengėjai tvirtina, kad tai jie diskvalifikavo apsimetėlį. Vis dėlto, toks eksperimentas verčia susimąstyti apie šiuolaikinius grožio standartus.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *