Spaudžiami feminisčių Formulės 1 vadovai priversti atsisakyti lenktynių merginų

Nors feministės dažnai teigia kovojančios už lygias moterų teises, bet net ir jų kova kartais peržengia sveiko proto ribas. Tuo prieš kelias dienas įsitikino merginos, kurios prieš Formulės 1 lenktynių startą stovėdavo prie lenktynininkų ir laikydavo lenteles su jų vardais. Užspausti feminisčių, Formulės 1 vadovai neturėjo kitos išeities, kaip atsisakyti šių merginų paslaugų ir visas jas atleisti.

Savo pranešime spaudai Formulės 1 atstovai teigia, kad nuo 2018 metų sezono pradžios prie starto linijos trasoje nebeliks manekenių. Tai galios ir kitoms su Formule 1 susijusioms lenktynėms. „Nors praktika turėti lenktynių merginas Formulėje 1 egzistavo ilgus dešimtmečius, mes manome, kad šis dalykas neatspindi mūsų vertybių ir yra nesuderinamas su šiuolaikinėmis visuomenės normomis“, – teigiama pranešime.

Įdomu tai, kad prieš kelias dienas panašų pranešimą išplatino ir Profesionalaus Smiginio asociacija, kuri teigė, kad atsisako merginų, kurios pasirodydavo per varžybas.

Nieko nuostabaus, kad netekusios darbo socialiniuose tinkluose netrukus nepasitenkinimą reikšti ėmė ir pačios manekenės, pasirodančios įvairiuose sporto renginiuose. 5 kartus Formulės 1 lenktynėse dalyvavusi Rebecca Cooper pareiškė: „Juokinga, kad moterys, kurios teigia ‘kovojančios už moterų teises’ aiškina ką kitos turėtų daryti, o ko ne, tokiu būdu neleisdamos mums dirbti darbo, kurį mes mylime ir kuriuo didžiuojamės.“

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *