Faktai, kuriuos privalo žinoti kiekvienas „Pietų parko“ gerbėjas

„Pietų parko“ kūrėjai vieną seriją sukuria per 6 dienas. Kūrybinė grupė griežtai laikosi šio termino, per kurį parašomas scenarijus, sukuriamos animacijos ir serija paleidžiama į eterį.

Kiekvienoje „Pietų parko“ serijoje galima rasti ateivį. Kūrėjai kiekvienoje serijoje kažkur fone, kažkuriuo metu, paslepia po ateivį. Kartais jį tikrai sunku pastebėti, nes jis gali būti ir tarp medžių, ir tarp minios kitų žmonių. P.S. ne išimtis ir šio straipsnio nuotrauka.

„Pietų parko“ kūrėjai penktame sezone planavo nužudyti Kailą. Visiems jau įprasta, kad kiekvienoje serijoje žūva Kenis, bet pasirodo, kad penkto sezono metu turėjo visam laikui žūti ir Kailas. Taip suplanuota buvo todėl, kad Kailas ir Stenas buvo labai panašios asmenybės ir kūrėjai manė, kad animaciniam filmukui nereikia dviejų panašių veikėjų. Bet užuot nužudę Kailą, kūrėjai su laiku išryškino Steno ir Kailo asmenybių skirtumus.

Pilnametražiam filmui „Pietų parkas: didesnis, ilgesnis ir neapipjaustytas“ priklauso Gineso rekordas už tai, kad tai yra multiplikacinis filmas, kuriame pavartojama daugiausiai keiksmažodžių. Jei tiksliau – 399 keiksmažodžiai.

Kartmano mama Liana buvo sukurta remiantis vieno iš kūrėjų – Trėjaus Parkerio, buvusia mergina. Mintis sukurti šią moterį Trėjui kilo, kai jis sužinojo, kad jo sužadėtinė Liana Adamo yra jam neištikima.

Kadangi serialo kūrėjai buvo taip išsekę ir tokie pagyringi po pilnametražio filmo sukūrimo, jie pripažino nepamenantys kaip po to sukūrė seriją „Sexual Harassment Panda“.

Kenis irgi buvo įkvėptas tikro žmogaus. Trėjus Parkeris atskleidė, kad Kenio įkvėpėjas – vienas vaikas iš jo miestelio, kuris buvo labai neturtingas, visad dėvėdavo oranžinę striukę ir nuolat praleisdavo pamokas. Karts nuo karto mokykloje pasklisdavo gandai, kad Kenis žuvo, tačiau jis po kurio laiko vis atsirasdavo.

1998-aisiais vienoje iš serijų Šefas atliko dainą „Chocolate Salty Balls“. Įdomiausia tai, kad kitų metų pradžioje ši daina tapo klausomiausia daina Didžiojo Britanijoje.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *