Faktai, kuriuos privalo žinoti kiekvienas „Pietų parko“ gerbėjas

„Pietų parko“ kūrėjai vieną seriją sukuria per 6 dienas. Kūrybinė grupė griežtai laikosi šio termino, per kurį parašomas scenarijus, sukuriamos animacijos ir serija paleidžiama į eterį.

Kiekvienoje „Pietų parko“ serijoje galima rasti ateivį. Kūrėjai kiekvienoje serijoje kažkur fone, kažkuriuo metu, paslepia po ateivį. Kartais jį tikrai sunku pastebėti, nes jis gali būti ir tarp medžių, ir tarp minios kitų žmonių. P.S. ne išimtis ir šio straipsnio nuotrauka.

„Pietų parko“ kūrėjai penktame sezone planavo nužudyti Kailą. Visiems jau įprasta, kad kiekvienoje serijoje žūva Kenis, bet pasirodo, kad penkto sezono metu turėjo visam laikui žūti ir Kailas. Taip suplanuota buvo todėl, kad Kailas ir Stenas buvo labai panašios asmenybės ir kūrėjai manė, kad animaciniam filmukui nereikia dviejų panašių veikėjų. Bet užuot nužudę Kailą, kūrėjai su laiku išryškino Steno ir Kailo asmenybių skirtumus.

Pilnametražiam filmui „Pietų parkas: didesnis, ilgesnis ir neapipjaustytas“ priklauso Gineso rekordas už tai, kad tai yra multiplikacinis filmas, kuriame pavartojama daugiausiai keiksmažodžių. Jei tiksliau – 399 keiksmažodžiai.

Kartmano mama Liana buvo sukurta remiantis vieno iš kūrėjų – Trėjaus Parkerio, buvusia mergina. Mintis sukurti šią moterį Trėjui kilo, kai jis sužinojo, kad jo sužadėtinė Liana Adamo yra jam neištikima.

Kadangi serialo kūrėjai buvo taip išsekę ir tokie pagyringi po pilnametražio filmo sukūrimo, jie pripažino nepamenantys kaip po to sukūrė seriją „Sexual Harassment Panda“.

Kenis irgi buvo įkvėptas tikro žmogaus. Trėjus Parkeris atskleidė, kad Kenio įkvėpėjas – vienas vaikas iš jo miestelio, kuris buvo labai neturtingas, visad dėvėdavo oranžinę striukę ir nuolat praleisdavo pamokas. Karts nuo karto mokykloje pasklisdavo gandai, kad Kenis žuvo, tačiau jis po kurio laiko vis atsirasdavo.

1998-aisiais vienoje iš serijų Šefas atliko dainą „Chocolate Salty Balls“. Įdomiausia tai, kad kitų metų pradžioje ši daina tapo klausomiausia daina Didžiojo Britanijoje.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai