Faktų mišrainė [26 dalis]

Honkongo McDonald’s restoranuose galima išsikelti vestuves. Oficialus kainoraštis skelbia, kad vestuvės šiame greito maisto restorane kainuoja nuo 300 iki 1000 eurų.

Arkliai negali vemti. Todėl jei arklys kuo nors apsinuodija, pasekmės dažnai būna liūdnos.

Oficialiai avokadas yra ne vaisius, o vienasėklė uoga.

Nors degtukai atrodo kaip kur kas primityvesnė idėja, bet žiebtuvėlis buvo sukurtas pirmiau nei jie. Žiebtuvėlio atsiradimas datuojamas 1823-aisiais, o degtukų – 1826-aisiais.

Nintendo buvo įkurta tais pačiais metais, kai buvo pastatytas Eifelio bokštas.

Vienas ananasas užauga tik per du metus.

Vieno grupės „The Who“ koncerto metu 1969-aisiais ant scenos užsiropštė gerbėjas ir bandė pačiupti mikrofoną. Deja, narsuoliui į veidą trenkė Roger Daltrey ir šis dar gavo spyrį nuo Pete Twonshend. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad ant scenos veržęsis žmogus buvo civiliais rūbais apsirengęs pareigūnas, kuris norėjo įspėti klausytojus apie gretimoje patalpoje kilusį gaisrą. Už smurtą prieš pareigūną Twonshendas buvo sulaikytas.

1992-aisiais matematikos mokslininkas iš Britų Kolumbijos universiteto įrodė, kad neįmanoma „Tetris“ žaidimą žaisti iki begalybės. Kitaip tariant – anksčiau ar vėliau žaidėjas vis tiek pralošia.

Kai 1911-aisiais Mona Lisa paveikslas buvo pavogtas, vienas iš itariamųjų buvo net Pablo Picasso.

„Kung Fu Panda“ filmas sulaukė tokios didelė sėkmės Kinijoje, kad čia pradėti nacionaliniai debatai bandant išsiaiškinti kaip nutiko, kad vakarai sukūrė geresnį filmą apie Kinijos kultūrą, nei pati Kinija.

Dvidešimt penkta faktų mišrainės dalis.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *