Dalykai, kurie pražudo daugiau žmonių nei rykliai

Nors rykliai kinematografų ilgus metus yra verčiami jūrų monstrais, kurie žudo žmones, iš tiesų jie pražudo vos po kelis žmones per metus. Pavyzdžiui 2017-aisiais rykliai visame pasaulyje nužudė 5 žmones, o štai kas yra tikrosios žudymo mašinos:

Maistas
Kasmet maždaug 3000 žmonių miršta užsprindę maistu.

Begemotai
Begemotai gamtoje kasmet nužudo apie 2900 žmonių.

Varvekliai
Vien JAV krentantys varvekliai kasmet pražudo po 15 žmonių.

Bitės
Maždaug 100 amerikiečių kasmet pražudo saldaus medaus nešėjos – bitės.

Kokoso riešutai
Po palme gulėti nepatartina, mat krentantys kokoso riešutai kasmet užmuša apie 150 žmonių.

Karštas vanduo iš čiaupo
JAV kiekvienais metais apie 100 žmonių miršta nusiplikę karštu vandeniu iš čiaupo.

Kopėčios
Šios pagalbininkės statybose kiekvienais metais pražudo apie 355 žmones.

Uodai
Maliarijos nešiotojai – uodai, kasmet pražudo apie 800 tūkst. žmonių.

Šviesoforai
Klaidingai veikiantys šviesoforai kasmet JAV miriop pasiunčia apie 2 tūkst. žmonių.

Lovos
Kiekvienais metais maždaug 450 žmonių JAV miršta iškritę iš lovos.

Arkliai
JAV arkliai kasmet užmuša po maždaug 20 žmonių.

Šampano kamščiai
Kas nerizikuoja, tas negeria šampano. O kas negeria šampano, nerizikuoja būti užmušti šampano kamščio. Pasirodo, kad kasmet 24 žmonės miršta „pašauti“ šampano kamščių.

Karvės
Šie naminiai gyvūnai kasmet JAV pražudo apie 20 žmonių.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. bausa.lt parašė:

    Įdomūs faktai. Maistu reikia mėgautis, nes valgant paskubomis tikrai didėja tikimybė paspringti. Ko gero nuo mažens reikia ugdyti meilę maistui ir valgymo procesui. Ko gero netikėčiausias buvo šampano kamščiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai