Kačių mylėtojas išleido 44 tūkst. eurų, kad savo namą paverstų kačių rojumi

kaciu-rojaus-ikurejas

Nuo 1988-ųjų kačių mylėtojas Peteris Cohenas išleido 44 tūkst. eurų, kad savo namus paverstu į kačių rojų. Viskas prasidėjo nuo to, kad atsikraustęs į naują namą jis įsigijo du katinus. Deja, pirmąjį netrukus partrenkė automobilis ir jis žuvo. Antrojo irgi vos neištiko toks pat likimas, jis taip pat buvo partrenktas automobilio, tačiau po operacijos beveik visiškai pagijo ir grįžo pas savo šeimininką į namus. Tuomet Cohenas ir nusprendė, kad katinams visai nėra reikalo kelti kojos iš namų, tereikia namus paversti kačių rojumi.

kaciu-rojus

Dabar Cohenas augina 15 kačių, paimtų iš gyvūnų prieglaudos, ir du kambariokus, kuriems toks ekcentriškas namo interjeras atrodo visai priimtinas. Švarą namuose prižiūri automatiniai dulkių siurbliai, kurie kasdien išvalo namus nuo begalės kačių plaukų.

Kačių rojuje netrūksta nei įvairių karstyklių, nei kitų pramogų. Į Coheno miegamąjį tiesiai iš saviškių katės gali patekti per specialiai joms įrengtą tunelį. Šeimininkas namuose netgi įtaisė 25 vaizdo kameras, kad galėtų stebėti kačių gyvenimą kai yra išvykęs. O su savo išmaniuoju telefonu kelionių metu Cohenas gali reguliuoti oro temperatūrą namuose, muziką, apšvietimą ir netgi užuolaidas.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

1 Response

  1. Švaros parašė:

    na bet valyti ir šveisti tokiam name reikia tai iš peties.. siurbliai robotai sugrebia viską nuo žemės, bet juk katės duodasi visur, tas karstykles dažnai valyti.. man, kaip švaros ir erdvės maniakei būtų iššūkėlis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *