Lauko durų pasirinkimas: konsultuoja specialistas

Renkantis lauko duris reikia įvertinti visai kitus aspektus nei tokiu atveju, kai yra ieškomos kambario durys. Juk lauko durys turės kontaktuoti kur kas labiau su dirgikliais, kurie trumpinama jų ilgaamžiškumą. Tai yra ir lietus, ir sniegas, ne ką mažiau durims ilgainiui pradeda kenkti ir kaitri saulė bei kiti gamtos reiškiniai.

Jeigu šiuo metu ieškote lauko durų – siūlome skaityti straipsnį. Jame specialistas dalinasi svarbiausias patarimais, kurie gali padėti rasti geriausiai asmeninius bei namo poreikius patenkinančias lauko duris.

Metalinių durų klasika

Metalinės duris dažniausiai yra vadinamos klasika. Paprasčiausiai jau labai daug metų jos yra siūlomos rinkoje ir per daug metų vis dar nenuvylė savo kokybe. Kadangi renkantis duris daugeliui žmonių pirmiausia norisi kokybės, žinoma, kad verta rinktis tokias duris, kurios ir yra su ja siejamos. Galima rasti ir plastikines duris skirtas laukui. Tačiau mažesnė yra ne tik jų kaina, tačiau ir kokybė. Paprasčiausiai plastika nėra tokia atspari medžiaga, kad atlaikytų sudėtingas oro sąlygas.

„Renkantis metalines duris būtinai žiūrėkite, kad jos būtų sertifikuotos. Tik tokiu atveju pačios durys bus užtektinai geros kokybės, tokios, kokios reikia, kad jos ne tik tarnautų daug metų, tačiau ir jų eigoje galima būtų džiaugtis kokybe“,- pataria socialistas vardu Saulius.

Norisi ir stilingų

Saulius teigia, kad metalinės lauko durys taip pat ir puikiai atrodo. Šiuo metu pasiūla rinkoje yra tokia plati, kad kiekvieno poreikiai, kad ir kokie jie yra išmanūs – tikrai gali būti patenkinami. „Nuo klasikinių iki modernių – kiekvienas gali rasti duris, kurios ne tik patvarios, tačiau ir puikiai atrodo“.

Gera, kad šiuo metu duris lyginti galima internetu. Tokiu atveju žmogus patogiai sau būdamas namuose gali pasižiūrėti opcijas, kurias siūlo prekybos vietos. O tuo pačiu ir rasti tokias duris, kurios atrodo geriausiai dera eksterjere. Suderinti smulkmenas yra įmanoma, tačiau tam reikia laiko ir tuo pačiu galimų pavyzdžių, kurie turėtų tikti.

Apie kainas

Daugeliui atrodo, kad lauko durys visada yra brangios. Tai nėra tiesa. Apskritai šiuo metu durų pasiūla yra tokia plati, kad kiekvienas ras sau tinkamas. Ir kaina yra vienas iš aspektų, kuris padeda suklasifikuoti pasiūlymus.

Specialistas teigia, kad svarbiausia yra per daug netaupyti. O kai yra taupoma – reikia žiūrėti kokiais metodais tai yra daroma. „Taupyti galima sekant akcijas. Tai yra bene pats geriausias būdas. Tačiau atminkite, kad pirmiausia reikia patikimos prekybos vietos, o tik tuomet sekti pasiūlymus, kurie joje yra pateikti“,- sako Saulius.

Kaip prižiūrėti lauko duris?

Radus geras lauko duris taip pat joms reikia skirti šiek tiek laiko bei dėmesio. Tokiu atveju ir po daugelio metų lauko durys atrodys puikiai. Kai kurie perka specialias valymo priemones. Opcija nebloga, tačiau kainuoja. Prižiūrėti lauko duris galima ir tiesiog su vandeniu. Valykite kuo dažniau, kad būtų pašalinamos dulkės. Taip pat reikia žiūrėti, kad būtų tinkamai nuvalomi visi mechanizmai, kurie dažniausiai metų eigoje labiausiai ir dėvisi.

Geros durys jums tarnaus labai daug metų. Dėl to jas renkantis – niekada negalima taupyti. Tai yra daiktas, kuris rūpinasi Jūsų saugumu, kuris padeda gyventi gražiai, izoliuoti aplinką nuo aplinkos dirgiklių. Maža smulkmena – durys yra namuose. Tačiau be jų – nebus ir namo.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai