Faktų mišrainė [50 dalis]

Vyro erekcijos metu jo penis prisipildo maždaug 130 mililitrų kraujo. Vidutinis triušis turi vos 126 mililitrus kraujo savo kūne. Tad teoriškai penyje susijaudinus būna tiek kraujo, kiek vidutiniame triušyje.

Ant vyno butelio esantys metai rodo ne vyno išpilstymo datą, o metus, kada vynuogės buvo nurinktos.

Nepalo konstitucijoje nurodyta, kad jei šalies prezidentas yra vyras. Viceprezidente turi būti moteris. Ir atvirkščiai.

Žano Klodo Van Damo garsusis špagatas tarp sunkvežimiu buvo atliktas iš pirmo karto ir be jokių išankstinių treniruočių.

Pasaulyje egzistuoja knyga, pavadinimu „A void“, kurioje nei karto nepanaudota raidė E. Originali knygos kalba yra prancūzų. Knyga taip pat yra išversta į kelias užsienio kalbas ir ten vertėjai taip pat pasistengė nei karto nepanaudoti raidės E.

Astronautas Mark Lee ir astronautė Jan Davis susituokė devyni mėnesiai iki jų skrydžio į kosmosą 1992-aisiais. Jie tai laikė paslaptyje iki pat paskutinės akimirkos, kai daryti pakeitimus komandoje NASA jau nebebuvo prasmės. Taip jie tapo vienintele sutuoktinių pora, pabuvojusia kosmose.

Būdami 31-erių žmonės jau būna nugyvenę milijardą savo gyvenimo sekundžių.

Niekas nežino kaip tai paaiškinti, tačiau ekonomistams žinomas faktas, kad ekonomikai gerėjant moterų sijonai trumpėja.

Vienas arklys turi 15 arklio galių. Vienas žmogus turi vieną arklio galią. Tad iš esmės viena arklio galia iš tiesų yra viena žmogaus galia.

Šiuo metu kažkur vandenynuose plaukioja mėlynasis banginis, vardu 52 Blue. Jis taip pavadintas, nes sugeba skleisti garsus tik 52 hertzų dažniu, o tai reiškia, kad kiti banginiai negali jo girdėti. Šis banginis dar vadinamas vienišiausiu banginiu planetoje.

Taip pat skaitykite:
Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *