Įdomūs faktai apie filmą „Vienas namuose“

Joe Pesci tarp filmavimų vengė susitikti Macaulay Culkin’ą, nes norėjo, kad šis apie jį susidarytų pikto vyro įspūdį.

Macaulay Culkin’o antrininkas, atlikęs keletą sudėtingesnių triukų, buvo 30-metis vyras.

Scena, kurioje Kevinas nusiperka dantų šepetėlį, buvo pati pirmoji filmui nufilmuota scena.

„Angels with Filthy Soul“ – filmas, kurį Kevinas žiūri pirmoje dalyje ir antrąją jo dalį „Vienas namuose 2“ fime, nėra tikras. Tad galite nevargti bandydami jį surasti.

Catherine O’Hara – aktorė, vaidinusi Kevino mamą, 2014-aisiais teigė, kad Macaulay Culkin’as vis dar vadina ją mama.

Kadras, kuriame Kevinas pasinaudoja losjonu po skutimosi ir rėkia iš skausmo, toks gavosi netyčia. Pagal scenarijų, Kevinas turėjo išart atitraukti rankas nuo veido, tačiau jis tai padaryti pamiršo ir ši scena tapo tokia ikoniška, kad netgi panaudota filmo plakatams.

Sniegą kasęs kaimynas Marlis net nebuvo įtrauktas į pirminį scenarijų, jį tiesiog filmavimų metu nusprendė pridėti režisierius Chris Columbus.

„Playboy“ žurnalo, kurį vartė jaunasis Macaulay Culkin’as, puslapiai buvo suklijuoti taip, kad vaikas neišvystų jokių nuogybių.

Dirbtinis sniegas, naudotas filmavimuose, po jų buvo padovanotas Čikagos Operai. Šis sniegas iki šiol naudojamas įvairiuose pasirodymuose.

Filme iš tiesų buvo daugiau scenų, kuriose buvo vaizduojamos šeimos kelionės Paryžiuje akimirkos. Vis dėlto, parodžius filmą testinei auditorijai, ši panoro nemažai scenų išmesti ir daugiau stebėti Kevino nuotykius.

Macaulay Culkin pats nupiešė žemėlapį, kurį jo veikėjas Kevinas naudojo spąstams paspęsti.

Taip pat skaitykite:

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai